En sevdiğiniz ve sevmediğiniz oyun nedir?

En sevdiğim oyun Assassin's Creed 3, en sevmediğim PUBG Mobile. Çıktığından beri sevdiğim youtuberlerin hepsi bu oyunun videosunu çekmeye başladı :(.

Hytale Minecraft'ı batırabilir diye saçma sapan şeyler ekleyip düzeni bozdular.
Hyzalet.
Hytale duyurulmasaydı Minecaft'a 2018'den bu yana muhtemelen toplasan 10 etmeyecek yenilik gelirdi. Hytale duyurulunca korkudan 10 yıllık işi birkaç yılda yaptılar gerçekten. Ancak güncellemelerin kötü olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca Minecraft gerileyecekse ya da kitlesini üzecekse bu Hytale kaynaklı değil, kendi sorumsuzlukları olur.

En sevdiğim; (sanırım hikayelerinden etkilendiğim için); The Last of Us ve Remember Me. En sevmediğim; hikayesine rağmen; adıyla uyumsuz , büyük kontrol sıkıntılı Control.
Bu arada The Last of Us’ u henüz oynamadım ama aşşırı merakla satın almak için para biriktirdiğim ilk oyun ve daha oynamadan tüm hikayesini ezberledim.

En sevdiğim Witcher 3
En sevmediğim VALORANT

En sevdiğim oyun sanırım Sea of Thieves.
En sevmediğim ise net bir şekilde tüm rekabetçi oyunlar, haa ama buna rağmen, büyük nefretime rağmen hâlâ genel olarak tamamen rekabetçi oyunları oynuyorum.(CS:GO'da 250, Valorant'da 200 saat💀)
Her ne kadar rekabetçi oyunlardaki insanların toksikliğinden nefret etsem de oynayacak başka bir şey bulamıyorum,bu da son iki haftada 40 saat rekabetçi oyunun sebebini açıklıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı