En sevdiğiniz yarış oyunu nedir?

Assetto Corsa'nın kontrolleri saçma geliyorsa Forza'yı hiç oynayamazsınız. 500 kmh ile viraj alıyorsunuz. Arabalar oyuncak araba gibi.
80 ile giderken direksiyonu ful kırmama rağmen en ufak yeri dönemiyorum. Frene abanmak gerekiyor bana bu saçma gelmekte. Belki doğrusu budur ancak benim zevkime uymuyor ama sesler mükemmel.

80 ile giderken direksiyonu ful kırmama rağmen en ufak yeri dönemiyorum. Frene abanmak gerekiyor bana bu saçma gelmekte. Belki doğrusu budur ancak benim zevkime uymuyor ama sesler mükemmel.

Ful kırarsan ön tekerlekler kayar. Ayrıca oyun simülasyon oyunu, gerçekte nasılsa, aracın öyle tepki vermesi gerekir. Forza size daha iyi gelebilir çünkü eğlence yanı gerçekçilik yanına daha ağır basıyor, tam ayarında bir oyun.

Forza Horizon 4 araç kontrolleri açısından rakipsiz, bu yüzden en sevdiğim oyun diyebilirim. FH4 oynayış bakımından kendisini eksiye sokuyor. Botlarla yarışıyoruz veya rekabetçi sistemindeki saçmalıklarla uğraşıyoruz. Daha iyisi gelene kadar en iyisi bu. Forza Motorsport 8 'i de bekliyorum, 7 için artık geç olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı