En sevdiğiniz Need for Speed oyunu

Most Wanted 2005 dururken Carbon sevilir mi hiç? 😒 benim en sevdiğim 1.oyunu MW 2005. 2.olarak ise Underground 2. 3.olarak hot pursuit 2010.

Most Wanted 2005'te kesinlikle oynamalısın. Benim en sevdiğim Most Wanted 2005. onu bitirdikten sonra hot pursuit 2010 oyna.

Eğer hikayeye göre ilerlemek isterseniz de öncelikle Underground 1 var Redux yapıp oynayın aynı şekil de sonrasında işte Underground 2 Redux'lu, Most Wanted Redux'lu ve sonrasında Carbon Redux'lu. Senaryo bu 4 oyunda daha çok ilerliyor.

Yani bu sıralamayla oynanmalı hikayeyi daha anlamaksa mesela ama eğlenceyse hepsi Redux'lu olmalı zaten. Bu arada Carbon NFS Most Wanted'dan her türlü daha gelişmiş. Bu yüzden dururken o sevilir mi demek biraz ağır.

Tüm serileri ya çıkışında ya da 1 yıl sonrasında oynamıştım zamanına göre Carbon ve Most Wanted çok tutmuştu internet kafede akşamlıyorduk bu oyunlarla ama benim en sevdiğim şu an için heat çünkü hem görsel olarak çok hoş hem de araç modifiye ve oyun içi etkinlikler gayet yeterli. Arcade olmasa bile bazı yan görevler keyifli.

İlk serilerden Need for Speed 2 (1997) ve Most Wanted (2005).

NFS2'de split screen olarak 2 kişi oynayabiliyorduk. Kardeşimle birlikte az knock-out modunu oynamamıştık. Her yarışta sonuncu eleniyordu. İkimiz de son yarışa kalmaya çalışırdık. Parkurları bile hala aklımdadır. Bir de çok hızlı bir araba hilesi mi ne vardı FZR2000 diye. Google'dan aratın ne demek istediğimi anlarsınız.

MW ise ilk giriş kısmında ki senaryo adeta bir film edasındaydı. İnsan hırs yapıyordu. Blacklist'te ki yarışçıları tek tek eleyeceğim diye.

Underground 2 efsane 240SX ve 350Z modifiye edince canavar gibi oluyolardı dyno testinde 350Z 750 beygir yapmıştım ayarlarla tokatlamadığım araba yoktu top Speed 392 görüyordu 240SX top Speed'te 440 yapmışlığım bile var.

Hocam 750 beygir nasıl yapabildiniz ben en fazla Ford mustang yapabilmiştim. O da 500 küsurdü.

Underground 2.. Mobil versiyonu gelsin istiyorum yıllardır :( telefonlar çok rahatlıkla bu oyunu kaldırabilecek düzeyde.

Ppsspp ile yapılabiliyor.

Geri
Yukarı