En sevmediğiniz anime nedir?

Boruto, Boku no Pico, Aot + Opm + dB + MHA ve kitleleri, Sao, Shojou Tsubaki, Tokyo Ghoul sezon 3 ve 4

Benim de bende hiçbirisini sevmem yalnız pplerini severim.

Karakteri sevmeden PPsini sevmek ne değişik insanlar var

Tefoo adlı kanalın "Boku no Pico izlemeyin" videosunu izledim. Meraktan bir bakayım dedim.1. bölümü izlediğim anda çıktım :D

İzlemişsin o zaman soru: Pico kız mı erkek mi?

Son düzenleme:
Genel olarak beğenmediğim 2 seri var (zaten 1 verdiğim bir tek bu seriler var): Boku no pico ve shojou tsubaki.
Hikaye ve işleyişi olarak beğenmediğim (biraz uzun): Big 3, Dragon Ball, One punch man, tensura, demon king daimou, darling in franxx, Chainsaw Man, maou gakuin, Tokyo ghoul sezon 2 harici, sword art Online, slime taoshite, kimetsu no yaiba, Attack on Titan, hametsu no houkou, hatakaru maou sama, jujutsu kaisen, ısekai smartphone, Black Clover, fairy tail, the promised neverland sezon 2, nanatsu no taizai ve umineko (animesi rezalet). Şu an aklıma gelenler :D

umineko (animesi rezalet)
Bir Noveline bak, birde animesine bak. Cidden peak bir seriye hiç yakışmayan, utanç verici bir anime yapmışlar. Gerçi çok uzun olduğu ve yaşı küçük olanların kafasını karıştıracağı için firmalar bu işe girmek istemiyor. Riskli.

Bir Noveline bak, birde animesine bak. Cidden peak bir seriye hiç yakışmayan, utanç verici bir anime yapmışlar. Gerçi çok uzun olduğu ve yaşı küçük olanların kafasını karıştıracağı için firmalar bu işe girmek istemiyor. Riskli.
Novel'deki sahneler'i çoğu firma kesiyor ve bu sinir bozucu bir olay. Aynısı Fate serisinde de var (o biraz mantıklı nsfw sahneleri) ama Umineko'da ben ne okuduğumu unuttum ve devamı gelmiyor Higurashi yayınlanıyor ama ne Umineko ne de Ciconia'dan haber var :d

Novel'deki sahneler'i çoğu firma kesiyor ve bu sinir bozucu bir olay. Aynısı Fate serisinde de var (o biraz mantıklı nsfw sahneleri) ama Umineko'da ben ne okuduğumu unuttum ve devamı gelmiyor Higurashi yayınlanıyor ama ne Umineko ne de Ciconia'dan haber var :d
Ciconia afk diye biliyorum. Bende Umineko VN'de EP8'e gelince orada bırakıp mangadan tekrar başladım. Kaçırdığım yerler için. Higurashi'nin sadece animesini izledim ama yeterli diyenler olduğu için üstüne gitmedim.

Geri
Yukarı