En Sevmediğiniz Anime?

AOT, genel olarak Naruto, Darling in the Franxx, Tokyo Ghoul'un ilk 2 sezonu hariç 2 sezonundan nefret ediyorum. Bir serinin içine nasıl edilir isimli başlık olurdu. Ve bir de Boku no Pico.. ☠️☠️

AOT, genel olarak Naruto, Darling in the Franxx, Tokyo Ghoul'un ilk 2 sezonu hariç 2 sezonundan nefret ediyorum. Bir serinin içine nasıl edilir isimli başlık olurdu. Ve bir de Boku no Pico.. ☠️☠️
Boku no Pico rezalet bir şey. Naruto'nun temasını sevdim. Ama diğer kısımlarda benim için tamamen haklısınız.

Boku no Pico rezalet bir şey. Naruto'nun temasını sevdim. Ama diğer kısımlarda benim için tamamen haklısınız.

O serinin Allah bin belasını versin. Bana izleten kişiye de hakkımı helal etmem. Naruto'nun temasını sevsem de "iyi işlenememiş bir güzel tema" mevcut. Fikriniz için sağ olun.

Naruto. Hikayesini çok beğendiğim bir anime ancak fillerlar yüzünden 2 yıldır bitiremiyorum o kadar çok sıkıyor ki anlatamam. Atlamak da istemiyorum onları şu an 10 bölüm kaldı üşeniyorum izlemeye.

İzlemeden geçin. Hiç önemli değil.

Şu aralar Demon Slayer ve Boruto. 20 yıllık karakteri goblin gibi çizmişler bir de.

Naruto. Hikayesini çok beğendiğim bir anime ancak fillerlar yüzünden 2 yıldır bitiremiyorum o kadar çok sıkıyor ki anlatamam. Atlamak da istemiyorum onları şu an 10 bölüm kaldı üşeniyorum izlemeye.

Bomboş bölümler zaten izlemene gerek yok.

Seven var ise Naruto'dan soğumayı göze almıştır (cidden Naruto'dan soğudum)

Kesinlikle hakaret gibi seri. Son bölümlerde Naruto havalı havalı sen babanın kim olduğunu sanıyorsun diyorsun ki aha vallahi Shippuu'den zamanlarına dönüyoruz. Bir bölüm sonra hiçbir şey yapmıyor, sonra ağlamaya başlıyor. Boruto'ya olan Hinata'ya olduğunda ortalığın anasını ağlatmıştı. Şimdi bön bön bakıyor. 1 puan bile çok bu seriye.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı