En Sevmediğiniz Anime?

Hayatında ilk kez romantizm izleyen darlingcilerden linç yiyeceksin :D bu arada opmnin 2. sezonu pek iyi değildi :(.
Ben mangasını okuduğumdan kötü olması beni etkilemedi.
Cidden şu animeyi sevenleri anlamıyorum acayip saçma bir konu romantizm derin değil özellikle beyaz saçlı kız şişman olanı üzerek diğeriyle işi pişirince hemen izlemeyi bırakıp bir puanı yapıştırdım.

Ben mangasını okuduğumdan kötü olması beni etkilemedi.
Cidden şu animeyi sevenleri anlamıyorum acayip saçma bir konu romantizm derin değil özellikle beyaz saçlı kız şişman olanı üzerek diğeriyle işi pişirince hemen izlemeyi bırakıp bir puanı yapıştırdım.
Aynen ben şunu anlayamıyorum adam ilk kez romantizm izlemiş o animeyi öyle bir koruyorki sana yemin edebilirim adam vatanını öyle savunmaz :D.

School Days
Darling İn The Franxx
Guilty Crown
Juujo Majou No Fafnir
Dog Days
Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria
Goblin Slayer
En sevmediğim animeler bunlar.
Hocam Darling İn The Franxx' ı sevmemenizi belki anlayabilirim ama Goblin Slayer?
Sevmeme nedenini söyler misiniz? Kabul bazı sahneler bir yetişkini bile rahatsız edecek düzeydeydi ki ben ilk bölümde dehşete düşmüştüm ama hikayesi bence çoğu animeden iyidir.

Hocam Darling İn The Franxx' ı sevmemenizi belki anlayabilirim ama Goblin Slayer?
Sevmeme nedenini söyler misiniz? Kabul bazı sahneler bir yetişkini bile rahatsız edecek düzeydeydi ki ben ilk bölümde dehşete düşmüştüm ama hikayesi bence çoğu animeden iyidir.
Hikayesinin çoğu animeden iyi olduğunu ben de biliyorum fakat en sevmediğim şeyleri bir araya toplayan bir anime bu yüzden de en sevmediğim animeler arasında.

Attack on titan ve tokyo ghoul. Normielerin izleyip "bende animeciyim" lafini sıkca kullandigi bir fan kitlesi oldugu için ikisinden de nefret ediyorum. Konulari da zaten bir garip, naruto vari bir Power up soz konusu.

Attack on titan basit gelebilir ama 1-2 sezonlarda çok basit gelecek 3 ve 4'de derinleşiyor başlayın lütfen.

Atack on titan fanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı