En sevmediğiniz markalar hangileridir?

@erme bu Ford'un 1997'den itibaren görüntüleri diğeride övdüğünüz yere göğe sığdıramadığınız Fiat'ın.

@erme hocam komik bir şey varsa söyleyin bizde gülelim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221125-212030_Chrome.jpg
    Screenshot_20221125-212030_Chrome.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20221125-212118_Chrome.jpg
    Screenshot_20221125-212118_Chrome.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 23
@erme bu Ford'un 1997'den itibaren görüntüleri diğeride övdüğünüz yere göğe sığdıramadığınız Fiat'ın.

10, 20 senelik araçların sonuçları var attığın resimde.
Eğer saçma sapan örnekler vermek var ise al bakalım:

Bu Mercedes'lerin hiçbiri yaya güvenliği düşünülerek yapılmamış mesela:
1669400950417.png

Eğer bir firmayı fakir ortadoğu ülkelerinde veya 20 sene evvel sattığı araçlara göre yargılayacaksanız yazık kafanıza.

Dediklerime ek olarak bir aracın tek güvenik unsuru kabin stabilitesi midir? Bak bakalım attığın Ford'ların yayaya karşı güvenlik gerecelendirmelerine.

Bakın anket yapalım Fiat vs Ford herkes cevaplarını yazsın o kaliteli bu dandik ama fiyatı nedeniyle yargılamak yok Fiat ucuz diye.
Anket kaliteyi belirler mi? Genel, yanlış bir alhı var ülkemizde Fiat, Hyundai gibi markalar için.

Bir Abarth 595, Elantra/Veloster N kullansa dandik demeye dili varmaz adamın.

Konu hız olduğu zaman, dayanıklı araba olmaz hocam. Eğer trafik kurallarına uyarsak, kaza oranları büyük ölçüde azalır. Bu arabalarda teneke olmaz.

Ben Hyundai'ye dandik demiyorum ben Fiat dandik diyorum sen beni yanlış anlıyorsun.

Hayır, anlıyorum. Peki dediğim araçları kullandın mı ki dandik diyebiliyorsun? Arkası çift teker Transit'e de bindim, 2018 model sedan Focus'a da bindim. Bir berbat örnek üzerinden Ford'a dandik damgası mı vurayım? Ki tek berbat aracı bu da değil.

Konu hız olduğu zaman, dayanıklı araba olmaz hocam. Eğer trafik kurallarına uyarsak, kaza oranları büyük ölçüde azalır. Bu arabalarda teneke olmaz.

Hız değil ya Fiat bazı modellerini kaza testine sokmuyor adam geliyor burada Fiat'ı övüyor.

Hayır, anlıyorum. Peki dediğim araçları kullandın mı ki dandik diyebiliyorsun? Arkası çift teker Transit'e de bindim, 2018 model sedan Focus'a da bindim. Bir berbat örnek üzerinden Ford'a dandik damgası mı vurayım? Ki tek berbat aracı bu da değil.

Ama kardeşim Fiat'ında tek dandik arabası punto değil ona bakarsak.

Yeni konular

Geri
Yukarı