En Sevmediğiniz Ünlü

Sevmediklerim:
Limon istiyon mu çocuk adam?
Enes Batur Youtube budur...
MoruQ BeTeSe yani anlatbilio moyum?
Dıdıd dıdı dım dom dım REYNMEN...
Öğümceğk ğorğktun muuuooo?

Bir de Alper Erozer var. Bunları hiç sevmiyorum.

Sevmediklerim:
Limon istiyon mu çocuk adam?
Enes Batur Youtube budur...
MoruQ BeTeSe yani anlatbilio moyum?
Dıdıd dıdı dım dom dım REYNMEN...
Öğümceğk ğorğktun muuuooo?

Bir de Alper Erozer var. Bunları hiç sevmiyorum.
Çocuk adam mı? Seni de ekledim listeye.
Gerçekten çok sıkmaya başladı.

Ünlü denebilirse Donanım Arşivi. Sevmiyorum demeyeyim ama sinir oluyorum. 4200 TL sistem:
Gamepower kasa, Gamepower PSU, Gamepower Fan'lar...
O arkadaş toplama işlerine farklı perspektiften bakıyor, Technopat farklı, Donanımhaber farklı.
Bu konularda tek haklı yoktur. Bakış açısı, ihtiyaç gibi kavramlar devreye giriyor.
Ben technopat bakış açısını, tecrübelerime dayanarak daha yararlı buluyorum ve buralardayım.

@numberx Ama bu insanları kandırabileceği anlamına gelmez. Onun gibi indirim yaptırabilsek bizler bile çok daha kaliteli sistemler toplayabiliriz. Hani o "Alelade parçalar seçmedim, özenle seçtim." yalanı var ya. İşte o yalan değil gerçek olsa takdir edeceğim. Ucuz toplayacağım, yüksek FPS alacağım diye uyduruk kasa, PSU vs. kullanıyor. Kaliteli bilgisayardan anladığı tek şey FPS değeri yüksek bilgisayar. Malzeme kalitesini hiç önemsemiyor. Zaten az kaliteli parçalar kullandı mı o parçaları öve öve bitiremiyor.
Tek haklı var demiyorum ki ben. Çok kaliteli sistemler toplayan kanallar var. Ama o şu anki haliyle bunlardan biri değil.

Youtube üzerinden para kazanan, bu gün youtube kapansa hiç bir baltaya sap olamayacak vasıfsız insanlar en nefret ettiğim ünlülerdir. İsim vermiyorum ama anlayan anladı. :)

Ben o arkadaşın James Donkey 144 Hz Monitör videosuna kanıp, kendi Benq XL2411 monitörümü ucuzdan sattım yerine James Donkey monitör aldım. Monitörle büyük sıkıntılar yaşadım ve iade ettim. Az daha zarar edecektim. Benq XL2411 monitörü sattığımdan daha ucuza buldum da kısmi bir kar ettim. Ama bütün videolarına da kalitesiz diyemem. Emek ortaya koyuyor. İşini daha iyi yapabilirdi orası da ayrı mesele.

@numberx Ben de onu anlatmaya çalışıyorum hocam. Elinde büyük bir imkan var. Birçok firma ile anlaşması var İtopya, Sinerji gibi. İndirim yapabiliyor. Ama buna rağmen hala James Donkey, Gamepower, Rampage vs. tanıtıyor. Hem de bundan para almadığını iddia ediyor. Ben buna inanmıyorum.

Sadece oturduğu yerden oyun oynayıp, küfür ederek para kazanan yayın yaptığı sistem kapansa hiç bir vasfı olmayan ve oturduğun yerden para kazanıyorsun diyince de " o kadar kolaysa gel sen yap ...... çocuğu! " diye insanların annesine küfür edebilen bir kişi kimden mi bahsediyorum tabii ki Ferit nam-ı değer wtcn.

Sadece oturduğu yerden oyun oynayıp, küfür ederek para kazanan yayın yaptığı sistem kapansa hiç bir vasfı olmayan ve oturduğun yerden para kazanıyorsun
:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı