En sevmediğiniz Windows sürümü nedir?

Kullanmayı bilmeyip Windows 7'ye kötü demek mi ?

Baş ağrıtan güncellemlere ne diyeceksiniz?

Bu arada neredeyse kimse sebebini yazmamış.
En sevmediğim Windows 10, en sevdiğim Windows Vista.

Vistayı en çok seven sayılı kişilerdensiniz. Bir çok kişi seviyor ama en çok seven sayılı çünkü o kadar ki çok bug var ki bilgisayar kullanıcısını üzer ve hatta kullanmamasına sebep olabilir birde hataları ve kısıtlı tasarımları çok can sıkıcı. Tasarım olarak bazen beklentiyi karşılamıyordu. Window 7 tek tasarımdı ama güzeldi. Windows 11'in çok esnek bir tasarıma sahip olmasını umuyorum tabi bilgisayar performasını zarar vermeyecek tasarımlar ve temalar.

Baş ağrıtan güncellemlere ne diyeceksiniz?

Bu arada neredeyse kimse sebebini yazmamış.

Vista'yı en çok seven sayılı kişilerdensiniz. Birçok kişi seviyor ama en çok seven sayılı çünkü o kadar ki çok bug var ki bilgisayar kullanıcısını üzer ve hatta kullanmamasına sebep olabilir bir de hataları ve kısıtlı tasarımları çok can sıkıcı.

Hocam Vista'nın hataları çok yoktu zamanında çıktığında öf ya demelerinin tek nedeni o zamanlar olan sistemlerin Vista'yı zorla açmalarıdır. Tasarımı gayet güzel zamanı için.

XP, Vista, 8, 8.1 ve 11 surumlerini sevmem.

Windows 7 ve 10'u severim tek. Alt surumleri (Milenyum, 95 falan) kullanmadigim icin bir sey diyemem.

Hocam Vista'nın hataları çok yoktu zamanında çıktığında öf ya demelerinin tek nedeni o zamanlar olan sistemlerin Vista'yı zorla açmalarıdır. Tasarımı gayet güzel zamanı için.

Mavi ekran kadar uyumsuz donanm hataları, tasarım düzensizliği ve yavaşlama göstergeleri. Birde durduk yere çıkan program hataları vardı şuan günümüzde ki bilgisayarlar bile verimli çalıştıramayacağını düşünüyorum çok yavaştı çok. İnternette dolaşan vista konseptleri windows 7'ye uygulansaydı çok süper olacağını düşünüyordum ama gittiler şimdi windows 11 çıkartılar yani günümüzde herkesin tercih ettiğini tercih ettiler işletim sistemi olarak bir nevi bana göre OS sürümü. Yinede şikayetçi değilim yarım kalmasa güncelleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı