En sevmediğiniz YouTuber

Sevmediklerim yok, umurumda olmayanlar var.

1-Enes Batur ve videolarına çıkan hemen herkes.
2-Ali Biçim ve şişman yancısı.
3-Barış Bra ( Meme'lerde t rex reis olarak ta geçer)
4-Kendine müzisyen, Wtcn, Hugola, ve türevleri.
5-Elanur, Meryem can vs, neredeyse çoğu kadın YouTuber'lar, aralarında iyi olanlarda var tabi.
6-Porçay (Boş bir adam)
7-Çocuk ve yemek kanalları.
8-Belgotürk ve türevleri. (Çiftlik Kanal)

Es geçtiğim kanal ise Mediakraft, çocukluğumun güzel geçmesini sağlayan bir kanal olduğu için saygı duyuyorum. Ancak şirket çalışanların duygusuz olduğunu ve kar amaçlı videolar çektiklerini düşünüyorum. Hatta son zamanlarda sırf video olsun diye aynı klişeleşmiş içerikleri ısıtıp önümüze koyuyorlar. Kısacası bu da kanalların çiftlik bankı.

14 milyon olan arkadaş.
Hugola.
Murat abi GF (ama 2020 hali)
Saçma sapan modlu Minecraft çekenler.
Aykut ab videoları çekenler.
Dnzy (modlu GTA videolarını çekip çocuklardan para kazanıyor)

Bu arada Tolunay Ören, Abbas Yanbasan ve Barış Bruh'ı da sevmiyorum. Tolunay Ören'i izleyenlerin yaş ortalaması Enes Batur izleyenlerinkinden de düşüktür. Abbas için de aynı şey için geçerli. Barış Bruh'ı PUBG yayıncısı olduğu için sevmiyorum.

Neden böyle düşünüyorsunuz ki? Sadece içerik üretiyor (takipçisi değilim)
Herhangi bir vasfı olmayan, gündemde 1 saniye bile olmaması gereken insanlar sırf CSGO oynuyor diye tapılır hale geldi. İçerik üreticileri de buna ayna tutmakta.

Yetişen olan nesil de bunlara özenip geleceklerini hiçe sayıyorlar. Daha faydalı işlere yöneltilmeliler. CSGO geleceğinizi kurtarmayacak, karnınızı doyurmayacak ileride.

Yeni konular

Geri
Yukarı