En sinir olduğunuz insan tipleri

Sınavı kendisi yapmayıp, herkesten kopya çekip, çıkınca da "kolaydı" diyenlere aşırı sinir oluyorum. 12. sınıfa geldim hala böyle insanlar görüyorum maalesef. :(

Hocam yanımda oturan bir arkadaş vardı, önce kopya çekip sonra hellalik istiyordu. Sinir olduğum tiplere gelirsek;
Büyüklerin arkasına sığınanlar (önce yapılmaması gereken bir şeyi sırıta sırıta yaparlar, sonucuna gelince onun bunun arkasına sığınıp masum rolüne girerler. Gördüğüm yerde tokadı geçiresim geliyor.), iyi niyeti suistimal edenler, ego uğruna gözlerini kör edenler, baba mesleğiyle övünenler, başkalarının başarılarıyla yükselmeye çalışanlar, onu bunu ispiyonlayıp ortamı gerenler, güç gösterisi yapacağım diye insanları huzursuz edenler, ortamda sözü geçenlere yalakalık yapıp kendi değerlerini sıfıra indirenler, insanları birbirine düşürüp arka planda kıs kıs gülenler... Liste böyle uzayıp gidiyor işte.

Son düzenleme:
Bir şey konuşurken lafı ağızıma tıkıp kendi bir şey anlatmaya başlayanların ve benim anlattığımı dinlemeyip sadece kendi anlattığına odaklanan ve tepki bekleyen insanların ağızına kürekle vurasım geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı