En son elektrik faturanız ne kadar geldi?

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar son 12 ay faturalarımın ortalaması günlük 3771KWH tüketim olarak hesapladım. Son gelen faturamda ise 8007 kWh olarak geldi ve ortalama 250 TL olan faturam 460 TL oldu. Kullanımlarım aynı hiçbir değişiklik yapmadım nasıl aniden 2 katına çıktı sizde durumlar nasıl?

3 ay önceye kadar ortalama 750 TL geliyordu. Meğerse evimiz sanayi tipi elektrik olarak gözüküyormuş. Çamlıbel elektriğe dilekçe verip düzelttik ve ev tipi elektrik olarak düzelttik. Artık ortalama 350 TL geliyor. İşin garip yanı 7 yıl boyunca normal sanıp kuşkulanmadık ve düzelttirmedik.

282 TL Benim odayı gören pavyon mu işletiyorsun diyorlar ilginç bir bakış açısı :)

3 ay önceye kadar ortalama 750 TL geliyordu. Meğerse evimiz sanayi tipi elektrik olarak gözüküyormuş. Çamlıbel elektriğe dilekçe verip düzelttik ve ev tipi elektrik olarak düzelttik. Artık ortalama 350 TL geliyor. İşin garip yanı 7 yıl boyunca normal sanıp kuşkulanmadık ve düzelttirmedik.

Yav senin durum baya bi vahim hiç mi komşulara sormadınız yada elektrik arızayı arayıp öğrenmediniz.

Yav senin durum bayağı bir vahim hiç mi komşulara sormadınız ya da elektrik arızayı arayıp öğrenmediniz.

Apartmanda en yüksek bize geliyordu zaten. 1 kere elektrikçi çağırdık belki ölçme cihazında sıkıntı vardır diye ve bakıp geri gitti. Sonra faturayı biraz incelerken sanayi tipi yazdığını gördük.

Apartmanda en yüksek bize geliyordu zaten. 1 kere elektrikçi çağırdık belki ölçme cihazında sıkıntı vardır diye ve bakıp geri gitti. Sonra faturayı biraz incelerken sanayi tipi yazdığını gördük.
Kaç bin yıl sonra fark ettiniz :D

200 lira civarı gelenler evde sadece buzdolabı çalıştırıyorlar ve ampulle ısınıyorlar galiba. Bize en az gelen ay bile 900-1000 liradan aşağı gelmiyor fatura.

Geri
Yukarı