En Son İzlediğiniz Film

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Soner Gül

Ziyaretçi
En son izlediğiniz filmi yazıp puanlarsanız (veya eleştiri yazarsanız) sevinirim.

Örnek: Avatar 8,5/10

Konuda son izlediğiniz filmler hakkında konuşup, film önerilerinde de bulunabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son hangi filim'i izledim bilmiyorum ama filim dendimi korku filimi gibisi varmı abi ya. Aksiyon macera, bunlar boş. Ne zaman canım sıkılsa korku filmi izlerim. En son izlediğim filim galiba, cehenneme bir adım filimiydi. Dün izledim.

Ve çok beğendim... Puan sınırı kaç bilmiyorum ama :D 10 puan veriyorum. En çok puan bu'ise

Son düzenleyen: Moderatör:
En son hangi filim'i izledim bilmiyorum Ama filim dendimi korku filimi gibisi varmı abi ya. Aksiyon macera, bunlar boş. Ne zaman canım sıkılsa korku filmi izlerim. En son izlediğim filim galiba, cehenneme bir adım filimiydi. Dün izledim.

Ve çok beğendim... Puan sınırı kaç bilmiyorum ama :D 10 puan veriyorum. En çok puan bu'ise

Punalamayı isterseniz 5, isterseniz 10 üzerinden yapabilirsiniz :)

Öncelikle yapılmış en iyi flimler bana göre Benhur ve Yüzüklerin Efendisi serisidir. Genede ben tercihlerimi sanat flimi denilen fazla seyirci bulmayan yapıtlardan yana kullanmaktayım. Uzun zaman önce seyrettiğim bu tarz bir flimi yakınlarda gene izledim.

Bir Baba Vardı
Filmin Yönetmeni: Yasujiro Ozu
Filmin Türü: Dram
Başrol Oyuncuları: Chishû Ryûi Shûji, Sanoi Shin, Saburii Takeshi, Sakamotoi Mitsuko

Puanı : 10 * (Yıldızlı 10)

220px-Alien_movie_poster.jpg

Kült bir bilim kurgu filmi. Yılına göre (1979) çevre ayrıntıları gerçekten güzel. Bu yıl vizyona giren Prometheus'un yönetmeninden. Bilim kurgu sevenler izlesin mutlaka onu da bunu da.
8/10

IMDb

Ridley Scott filmlerini çok severim, Alien (1979), Blade Runner (1982), Thelma & Louise (1991), Gladiator (2000) and Black Hawk Down (2001), Kingdom of Heaven (2005), Robin Hood (2010)... Prometheus'u henüz izleyemedim ne yazık ki.

En son Jennifer's Body'i izledim (Megan Fox) :p Kötüydü ama izledim işte. Konu: İçine şeytan giren liseli kız erkekleri yemektedir...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı