En son oynadığınız oyun nedir?

Hocam bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama, RE 3 Remake RE 2'ye göre daha hızlı geliyor bana. Ancak RE 2'yi daha çok seviyorum. Açıkçası bana 3. şahıs korku oyunları korkunç gelmemiştir. Resident Evil'ın amacı o değil zaten. 3. şahıs yaptığı oyunlarda amacı daha çok o aksiyona ve o gerilime sokabilmek, başarıyor da :)
Bir de envanter sıkıntısı çekmiştim ilk oynarken. Eşya koyacak yer kalmamıştı envanterimde. Bir gün şans vereceğim bu seriye. Nemesis zaten beni benden aldı. Ne heybetli bir abi. 😀

Metro: Last Light Redux idi yanlış hatırlamıyorsam :) Sınavlarım bitsin tekrar bitireceğim nasipse :)

Hocam bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama, RE 3 Remake RE 2'ye göre daha hızlı geliyor bana. Ancak RE 2'yi daha çok seviyorum. Açıkçası bana 3. şahıs korku oyunları korkunç gelmemiştir. Resident Evil'ın amacı o değil zaten. 3. şahıs yaptığı oyunlarda amacı daha çok o aksiyona ve o gerilime sokabilmek, başarıyor da :)
Bilemiyorum hocam :D
Şimdi aklıma bir şey daha geldi. Ne kadar kolay olursa olsun hafif bir bulmacada veya bir yere gitmem gerektiğinde çok takılan biriyim. O da etki etmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı