En son oynadığınız oyun nedir?

Şimdi aklıma bir şey daha geldi. Ne kadar kolay olursa olsun hafif bir bulmacada veya bir yere gitmem gerektiğinde çok takılan biriyim. O da etki etmiş olabilir.

Hocam RE tarzı oyun oynamamış olduğunuz için alışmamış olabilirsiniz, bilmiyorum daha önce o tarz oyun oynadınız mı, oyun sizi geriyor da olabilir. Genellikle beni geriyor böyle arkamdan falan birisi gelince, mesela RE7'de ki baba arkamdan gelirken ben de kaçarken geriyor :D RE 7: Biohazard bana RE 2'den daha kolay geldi mesela alışırsın zamanla.

Hocam hangi oyunlardan bahsediyorsunuz? Remake'lerden mi?
Hocam beni aşırı gaza getirdiniz. Yarın bir şans vereceğim kendisine. RE2 Remake deneyeceğim. Yarın bir konu açar sizi de etiketlerim.
Hocam RE tarzı oyun oynamamış olduğunuz için alışmamış olabilirsiniz, bilmiyorum daha önce o tarz oyun oynadınız mı, oyun sizi geriyor da olabilir. Genellikle beni geriyor böyle arkamdan falan birisi gelince, mesela RE7'de ki baba arkamdan gelirken ben de kaçarken geriyor :D RE 7: Biohazard bana RE 2'den daha kolay geldi mesela alışırsın zamanla.
Ne kadar sıksan da ölmeyen manyak yaratıklarda cabası.

Hocam beni aşırı gaza getirdiniz. Yarın bir şans vereceğim kendisine. RE2 Remake deneyeceğim. Yarın bir konu açar sizi de etiketlerim.

RE2'de bayağı kaçacan bayağı da gerilecen :D :D

Hangisinden başlamam yararına olur? Geçen CapCom indirimleri vardı onları da kaçırdım.

Hocam açıkcası eski oyunlarını oynamadım RE 2 Remake ve RE7'i oynadım. RE 2 bayağı gerer ve kaçarsın genellikle RE oyunları öyledir. RE 7 bana daha kolay geldi ama RE 7'de de gerileceksin kaçacaksın. RE 7'den başlarsan daha iyi olur diye düşünüyorum ama RE 7'de fena :D Bence ilk RE 7'den başla.

Geri
Yukarı