En sorunsuz mail sağlayıcısı

twirlanta00

Femtopat
Selam,

Uzun yıllardır tutanota mail kullanıyorum ama artık sitelere kayıt olurken kabul etmeme, onay maili gelmeme vb. konulardan artık çıldırma seviyesine geldim, bana sorun çıkarmayan çoğu sitede kabul gören mail servisi önerin.

Not: Protonmail önermeyin kısa bir dönem ona geçiş yaptım daha beter.

Protonmail'in beter olduğunu nereden çıkarttınız? İnsanlar yaptıkları siteye adam akıllı destek getirmiyorsa bu maili suçlu yapmaz ki. Hem güvenlik hem gizlilik için kullanıyorum ve gayet iyi. Bazı siteler kabul etmiyor o kadar. Her yerde kullanabileceğiniz ve sorunsuz olarak Gmail önerebilirim. Tabii verilerin nasıl kullanıldığı tartışılır.

Protonmail'in beter olduğunu nereden çıkarttınız? İnsanlar yaptıkları siteye adam akıllı destek getirmiyorsa bu maili suçlu yapmaz ki. Hem güvenlik hem gizlilik için kullanıyorum ve gayet iyi. Bazı siteler kabul etmiyor o kadar. Her yerde kullanabileceğiniz ve sorunsuz olarak Gmail önerebilirim. Tabii verilerin nasıl kullanıldığı tartışılır.
ProtonMail hakkında belirttiğiniz kabul edilmeyen siteler hakkında bilgi verebilir misiniz? Hangi siteler?

Geri
Yukarı