En İyi Bulut Depolama Sağlayıcısı

OneDrive kullanıyorum. Aylık 17.99₺ ödeyerek hem 1TB bulut depolama, hemde Office 365 Bireysel paketini kullanabiliyorum. Öneririm.

Söylediğiniz paketi bulamadım. Sanırım artık satılmıyor.
OneDrive uygulamasını android telefonunuza indirin. Daha sonra Microsoft hesabınız ile giriş yapın. Uygulamanın sağ üst kısmında elmasa benzer bir sembol var, ona dokunun. Orada size özel planlar gözükecektir. Bahsettiğim planı satın alabilirsiniz üstelik ilk ay ücretsiz.

Bir diğer satın alma kısmı ise yine OneDrive uygulamasında alt kısımda en sağdaki menüye girin. Yukarıda mevcut planınıza ait bilgiler çıkacaktır. Planları görüntüle deyin ve bahsettiğim planı satın alın.

Bu dediklerim bende oluyor. Umarım sizde de olur. Ödeme her ay Google Play Store ile yapılıyor. Otomatik kartınızdan alıyor zaten ve istediğiniz zaman aboneliği sonlandırabiliyorsunuz Play Store üzerinden.

Anladım. Peki OneDrive'nin upload hızlarından memnun musunuz? Hızlı mı?
Benim upload hızım 5 6MBPS civarı. Yani ortalama olarak 500-600KB. OneDrive'a upload işlemi yaparken kendi upload hızımla işlem yapıyorum.

Yani memnunum. OneDrive bana bir sıkıntı çıkarmadı açıkçası şu zamana kadar. Eğer satın alırsanız umarım sizde memnun kalırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı