En tilt olduğum insan tipi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi linç yerim ama profil fotoğrafında anime olup millete saygı gösteren Z kuşağı görmedim. Ciddi ciddi milletine aklıyla dalga geçen bir kuşaksınız. Hepinizi tebrik ediyorum hepinizi.

Yok mu konu Z kuşağı ile ilgili içimi dökeyim ya. Oruçlu oruçlu sinir etti insanı ya.

Hocam şansımız olsa Finlandiya'da doğardık. Sınav yok bir şey yok.
Tam da eğitim sistemini kötüleyip ama başarısızlığı eğitim sistemiyle alakasız olan öğrenciler için bir ülke.
Z kuşağının çektiğini hiçbir kuşak çekmedi, girilen sınavlar, değişsen sistem ve tokatlanan hayaller. Bence Z kuşağından korkuyorsunuz, çok daha uyanık ve saçmalıklardan usanan insanlar yetişti ve koyun olmaya niyetleri yok.
Z kuşağı da Z kuşağı. Z kuşağı niteliksiz bir nesil olmasına rağmen neden kendini üstün görüyor anlamıyorum. Ben de Z kuşağındanım ama gerçekten aptalca bir yorum bu.

Tam da eğitim sistemini kötüleyip ama başarısızlığı eğitim sistemiyle alakasız olan öğrenciler için bir ülke.

Z kuşağı da Z kuşağı. Z kuşağı niteliksiz bir nesil olmasına rağmen neden kendini üstün görüyor anlamıyorum. Ben de Z kuşağındanım ama gerçekten aptalca bir yorum bu.

Hay ağzın bal yesin ya.

Şimdi linç yerim ama profil fotoğrafında anime olup millete saygı gösteren Z kuşağı görmedim. Ciddi ciddi milletine aklıyla dalga geçen bir kuşaksınız. Hepinizi tebrik ediyorum hepinizi.

Ppsinde anime olup çok iyi olan insanlar tanıdım, bu yaptığınız gerçekten çok yanlış bir insanı neden yaşına ve profil fotoğrafına göre yargılarsın ki?

Ppsinde anime olup çok iyi olan insanlar tanıdım, bu yaptığınız gerçekten çok yanlış bir insanı neden yaşına ve profil fotoğrafına göre yargılarsın ki?

Hocam ben nerede animeli ppli birini görsem kendinden büyük adama hakaret ediyor. He iyileri vardır denk gelirsem özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı