En ucuz çift fanlı GTX 1050 Ti

Çift fanlı olcak diye bir şey yok tabiki de ama vazıları çift fanlı seviyor belki gözüne hoş göründüğünden veya başka sebeplerden ötürü bilemeyiz bunu zevkler tartışılmazda ben böyle düşünüyorum. :)
Teşekkür ederim. :)
Sadece 2.fana ihtiyacı var mı gibisinden sormuştum galiba yok. İyi forumlar.

Sizce dolarda gerileme olursa bir düşüş olur mu ? Veya NVIDIA hamle yapar mı kullanıcılar için ? Bir de Vatan falan KDV indirimi yapar mı sizce ? O indirimler iyi oluyor biliyorsunuz

Bugün çarşamba ve kabine açıklandıktan sonra baya bir arttı , o da yetmezmiş gibi cari açığımız çok açık olduğu için dolar 5TL olmamak için kendini zor tutuyor.
Ekran kartı çift fanlı olursa güç pin girişleri olabiliyor bu da PSU nun gücünün bir tık daha çok kullanması gerektiriyor , eğer PSU nuz ekran kartınızı desteklemeyeceğini düşünürseniz almayın. Zaten ekran kartının GPU sunu onlar yapmıyor , onlar GPU nun yatacağı yatağı yapıyor diyelim , serinlik VB gibi etkenler GPU nun performansına pek bir etki etmiyor.

O kartı kim 950 TL'ye veriyor ki? Link atın almak isteyene yardımcı olmuş olursunuz. GTX 1050 Tİ ekran kartının ikinci elini bile dediğiniz fiyata satmaya çalışırken o fiyata GTX 1060 3 GB çok zor.
Haklısın letgo da 750 tl ama arkadaş tam olarak 1000 tl demedi. Ben 1150 ye 3 gb 1060 bulmuştum. Link atılıyorsa atarım. Tabii satılmadıysa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı