En Ucuz CS:GO İçin Sistem

Raylvord.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Architect
Merhaba arkadaşlar, ikinci el parçalarla toplama veya hazır bir bilgisayar alacağım fakat olabildiğince ucuz olması lazım. Yardımınızı bekliyorum.

R7 240
Q9550
4 GB RAM
P5KPL-AM

Benim sistemim yaklaşık 150 FPS alıyorum. Tam tam bulamazsın parçaları belki ama yaklaşık en fazla 700 TL civarı olur.

(Nasıl oluyorsa maça genelde herkesden 20sn önce giriyorum bu kasayla :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim DDR2 sistem de CS:GO kaldırır. Veya APU'da CS:GO kaldırır. Nasıl değerler istediğinin söyle ona göre seçelim. Bu arada yanlış anlaydıysam söyle ama toplama parçalar 2. el kesinlikle değildir. Ayrıca istersen tüm oyunları açan bir sistem olarak öneri yaparım 2000TL gibi bir bütçe gerekli. Ayrıca evinde kendin toplayabilir misin veya toplatabilir misin?

Arkadaşlar bu PC'yi bir arkadaşım için topluyorum ve butcesi ortalama 300 400 TL civarinda kasa ve monitoru var onun haricinde elimde bir 775 pinlik Intel Pentium 4 3.0 GHz bir islemci var sizce bu islemciyi kullanarak toplasak uygun olur mu?

Kardeşim DDR2 sistem de CS:GO kaldırır. Veya APU'da CS:GO kaldırır. Nasıl değerler istediğinin söyle ona göre seçelim. Bu arada yanlış anlaydıysam söyle ama toplama parçalar 2. el kesinlikle değildir. Ayrıca istersen tüm oyunları açan bir sistem olarak öneri yaparım 2000TL gibi bir bütçe gerekli. Ayrıca evinde kendin toplayabilir misin veya toplatabilir misin?
Evet evde kendim toplayabilirim bu konuda deneyimliyim bilgisayarı topladigim arkadas low ayarlarda 70 FPS almak istiyor ve butcesi 300 400 üstte de söylediğim gibi Pentium 4 3.0 GHz bir islemci var elimde bunu kullansam yeterli olur mu sizce buna uygun bir anakart ve ekran karti ram alaraktan sistem canlanır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el o kadar düşük bütçe ile 2. el DDR3 sistem alınır ancak. O paraya ancak üst düzey klavye, fare veya kulaklık alabilirsin. Doların bu kadar yükseldiği zamanlarda neredeyse imknasız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı