En ucuz Discord Nitro nasıl alınır?

420645

Hectopat
Discord profil fotoğrafımı hareketli yapmak istiyorum, sanırım Nitro almam gerekiyormuş en ucuz yollu Nitro nasıl alabilirim, ayrıca Nitro sürem bittiğinde hareketli efekt kaybolacak mı yoksa sınırsız mı kalacak?

Discord profil fotoğrafımı hareketli yapmak istiyorum, sanırım Nitro almam gerekiyormuş en ucuz yollu Nitro nasıl alabilirim, ayrıca Nitro sürem bittiğinde hareketli efekt kaybolacak mı yoksa sınırsız mı kalacak?
Efekt kaybolacak , fakat zaten şuanda nitro çok ucuzlamış durumda. Dolar 18 seviyesine fırladığında discord TL bazına getirip 25TL'ye çekti. Bence satın alabilirsin.

Nitro aboneliğiniz sona erdiğinde tüm avantajları an itibari ile sonlandırılır. En UCUZ diye bir kavrama başvurup dolandırılmaktansa 13 liraya Discord'un kendisinden satın alabilirsiniz.

Efekt kaybolacak , fakat zaten şuanda nitro çok ucuzlamış durumda. Dolar 18 seviyesine fırladığında discord TL bazına getirip 25TL'ye çekti. Bence satın alabilirsin.

Fiyatları bilmiyordum da Türkiye'de bedavaymış. $10 nere 27 TL nere. Onların 1 ayda ödediği parayı 6 ayda ödüyorsun.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Konu dışı olacak ama Discord Nitro kadar saçma bir şey görmedim. İnsanların paralarını nereye harcıyacağına karışacak değilim ama sırf profil fotoğrafı hareket ettirmek ve birkaç MB fazladan dosya yükleyebilmek için para vermek aşırı saçma bence. Büyük kanalların adminlerini bir nebze anlarım da Discord Nitro kullanan adam parasını sokağa atsa daha makbule geçer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi vpn ile samsungdan bedava 3 aylık alabilirsiniz ama sanırım kartta 10 tl üstü para olması gerekiyordu.(10 tl'yi doğrulama için alıp geri iade ediyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı