En ucuz Discord Nitro nasıl alınır?

420645

Hectopat
Discord profil fotoğrafımı hareketli yapmak istiyorum, sanırım Nitro almam gerekiyormuş en ucuz yollu Nitro nasıl alabilirim, ayrıca Nitro sürem bittiğinde hareketli efekt kaybolacak mı yoksa sınırsız mı kalacak?

Konu dışı olacak ama Discord Nitro kadar saçma bir şey görmedim. İnsanların paralarını nereye harcıyacağına karışacak değilim ama sırf profil fotoğrafı hareket ettirmek ve birkaç MB fazladan dosya yükleyebilmek için para vermek aşırı saçma bence. Büyük kanalların adminlerini bir nebze anlarım da Discord Nitro kullanan adam parasını sokağa atsa daha makbule geçer.
Zevk meselesi olduğu için yanlış düşünüyorsun. Ben 27'ye Nitro kullanıyorum. Sunucu kapasitesi ve boost özelliği hem işime yarıyor hem de istediğim 2 sunucuyu destekliyorum. O zaman oyunlarda alınan kozmetikler de gereksiz 😄

Zevk meselesi olduğu için yanlış düşünüyorsun. Ben 27'ye Nitro kullanıyorum. Sunucu kapasitesi ve Boost özelliği hem işime yarıyor hem de istediğim 2 sunucuyu destekliyorum. O zaman oyunlarda alınan kozmetikler de gereksiz 😄

Ben kendi fikrimi belirttim. Dediğim gibi kimsenin parasını harcıyacağı yere karışacak değilim. Seni mutlu ediyorsa kullanabilirsin tabii ama senin yanlış düşündüğümü düşünmen benim yanlış düşündüğüm anlamına gelmiyor. Düşüncenin yanlışı doğrusu yoktur kişiden kişiye değişir bu. Bana göre aşırı gereksiz elle tutulur hiçbir anlamı olmayan bir şey Discord Nitro. Ayrıca evet oyunlarda alınan kozmetikler de gereksiz şeyler. Farklı görünmek isteyen alıp kullansın diye varlar. Gerekli değiller yani.

Ben kendi fikrimi belirttim. Dediğim gibi kimsenin parasını harcıyacağı yere karışacak değilim. Seni mutlu ediyorsa kullanabilirsin tabii ama senin yanlış düşündüğümü düşünmen benim yanlış düşündüğüm anlamına gelmiyor. Düşüncenin yanlışı doğrusu yoktur kişiden kişiye değişir bu. Bana göre aşırı gereksiz elle tutulur hiçbir anlamı olmayan bir şey Discord Nitro. Ayrıca evet oyunlarda alınan kozmetikler de gereksiz şeyler. Farklı görünmek isteyen alıp kullansın diye varlar. Gerekli değiller yani.
Nitro harcaması gereksiz dediğin için yanlış düşünüyorsun demedim zaten. ''Sırf profil fotoğrafı hareket ettirmek ve birkaç MB fazladan dosya yükleyebilmek için para vermek aşırı saçma bence.'' cümlene yanlış dedim. Hareketli profil fotoğrafından fazlası var ki sadece o özellik olsa bile zevk meselesi olduğu için yanlış düşünüyorsun dedim. Tabii ki bu harcama sana gereksiz gelebilir, saygı duyarım.

Artı -1 Eksi
Discord profil fotoğrafımı hareketli yapmak istiyorum, sanırım Nitro almam gerekiyormuş en ucuz yollu Nitro nasıl alabilirim, ayrıca Nitro sürem bittiğinde hareketli efekt kaybolacak mı yoksa sınırsız mı kalacak?
Nitro bittiğinde hareketli profil fotoğrafı hala değiştirene kadar kalır profil dekorasyonlarıda kalır profil renkleri silinir afişte silinir

Hocam hareketli profil fotoğrafı sadece nitro için, yani nitro üyeliğiniz bittiğinde normal olarak efekt tamamen kalkar.

Geri
Yukarı