En ucuz Enduro veya downhill bisiklet önerisi

Kerim_Efe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle böyle uçuk kaçık merdiven inme tek teker falan yapmayı çok seviyorum fakat şu anki bisikletim [KRON XC300] yetersiz kalıyor. Bu yüzden Downhill/Enduro bisiklet arayışındayım fakat genelde çok pahalı olduğu için pek uğraşmak istemeyip direk sosyale geçtim. Bir de merdiven inme bunny vs. gibi hareketler Dirt jump bisiklerdede yapılır mı? Son olarak sorum şu Carraro banditin kadrosu bu hareketlerde çatlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle böyle uçuk kaçık merdiven inme tek teker falan yapmayı çok seviyorum fakat şu anki bisikletim [KRON XC300] yetersiz kalıyor. Bu yüzden Downhill/Enduro bisiklet arayışındayım fakat genelde çok pahalı olduğu için pek uğraşmak istemeyip direk sosyale geçtim. Bir de merdiven inme bunny vs. gibi hareketler Dirt jump bisiklerdede yapılır mı? Son olarak sorum şu Carraro banditin kadrosu bu hareketlerde çatlar mı?

Rr 530s alip orta shox takabilirsin. Tam olarak enduro olmaz ama enduro benzetmesi olur. M kadro alirsan transfer atarken falan daha rahat olur. Banditin kadrosunun saglam oldugunu dusunuyorum ama oyle cok transfere gelmez gibi kiradabilirsiniz net bir şey söyleyemem

Rr 530s alip orta shox takabilirsin. Tam olarak enduro olmaz ama enduro benzetmesi olur. M kadro alirsan transfer atarken falan daha rahat olur. Banditin kadrosunun saglam oldugunu dusunuyorum ama oyle cok transfere gelmez gibi kiradabilirsiniz net bir şey söyleyemem.

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı