En Ucuz Internet Sağlayıcısı Kimdir ?

En ucuz internet hangisidir ? Kalitesi hiç önemli değil. Sorum kısaca bu.

Öğrenci arkadaşım bana sordu. Ben Internet karşısında bir ton seçenekle kalakaldım. Recep Hoca'nın Adil Kullanım Kotası olmayan internet paketleri! - Bloglar - Technopat Forum yazısını okudum ve ''Uydunet var mı orada ?'' diye sordum, hatta sorgulattım ama ne Fiber Internet, ne Uydunet var, ikisi de yok. Bu durumda geriye ADSL ve 3G kalıyor, soran arkadaş da kirasını anca ödeyen bir öğrenci, internetsiz sıkıntıdan patlayacak. Komşularından da Internet kullanamıyor çünkü binada kablosuz sinyali çok zayıf. İki ucu boklu değnek anlayacağınız. :(

Lütfen bir tavsiye, öğrenciyi sevindirin, bulamadığım ucuz bir internet paketi olsun, arttırdığı her kuruş portakal olarak bünyesine vitamin olup girecek...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an için en ucuz internet fiyatlarına göz gezdirdiğimizde en uygun fiyatın Doping internet te olduğunu görebiliriz.

Ev telefonunuz var ise sınırsız internete aylık 39,99 TL ödeyerek, ev telefonunuz yok veya kapattırıp sadece internet kullanmak istiyorsanız ise aylık 49,99 TL ödeyerek ucuz internet kullanabilirsiniz.

Bu fiyatlar için şu anda başvuru yapıp interneti aktif olan aboneler için 36 ay sabit fiyat garantisi verilmekte, 36 ay sabit fiyat garantisini alabilmek için 36 ay taahhüt yapılmakta.

Devamlı internet kullanan biri için sanırım 36 ay taahhüt yapmak kötü bir şey olmasa gerek, sonuçta 36 ay boyunca hiç bir işlemle uğraşmadan aynı fiyattan internet kullanılabilecek, kaynak: indirimliinternet.com

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı