En Ucuz iPhone 7 Nerede Bulunur?

FernandoTorres

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlarım iPhone 7 128GB Jet Black renginden alacağım. Şu anda en ucuz iPhone'u MediaMark'ta 3799TL'ye buldum. Daha ucuzu var mıdır? Varsa nereden bulabilirim?

iPhone 7'ye gerek var mı? iPhone 8'i bekle demeyeceğim açıkçası şimdiden çıkan tasarımları vasat. Alınacak türden değil yani. Android piyasasına göz gezdirdiniz mi?

iPhone 7'ye gerek var mı? iPhone 8'i bekle demeyeceğim açıkçası şimdiden çıkan tasarımları vasat. Alınacak türden değil yani. Android piyasasına göz gezdirdiniz mi?
Hocam aslında bir tanıdığıma alıcaz ve kendisinin işiyle alakalı olarak apple istiyor. O yüzden soruyorum. Yani aslında apple olsun ama eğer örnek veriyorum 6S almak daha mantıklıysa 6S alır. Apple tarafından ne tavsiye edersiniz? @Cihatinan

Eyvallah hocam. Konu kilit arkadaşlar :lanet:
Not: Ciddi değil konu kapanmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum çünkü Apple'ın sevdiğim şeylerinden olan güncelleme gelmeme korkusu yok. (S6 Edge kullanıcısı olarak Android 8 göndermeyecek olan Samsung'a duyurum.) Uzun süre güncelleme alacaktır. Performans açısından da eksiği yok.

Sadece iPhone 7'nin değil diğer amiral gemisi diye tabir edilen telefonların tek eksiği F/P olmamalarıdır benim gözümde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı