En ucuz S4 Mini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çoğu yere baktım fakat genelde fiyat aralıkları 1050-1199 TL arası değişiyor. Şu an için verdiğin linkteki Gold Bilgisayar fiyatı en uygunu olarak gözüküyor.

Zannedersem Gold İthalat garantisi yapıyor. Ya da yanlış biliyorum. Eğer öyle ise Distribütör garantili almalısın. Samsung TR garantili veya Dist. garantili diye geçer alış-veriş sitelerinde. Şimdiden hayırlı olsun.

- - - Güncellendi - - -

Bu arada ne zaman indirime gider demişsin. Yaz tatilini bekle derim. Eğer acilse şu sıralar alabilirsin. Ne de olsa 1-2 ayda ucuzlamaz ? Diğer ucuz fiyatlar olarak da teknolojix'te 1050 lira. Samsung Türkiye garantili. Alınabilir.

Arkadaşlar konuyla pek alakası yok ama bundan bahsetmeliyim:

Bugün telefona bakmak için Gold'a gittim. Tezgahta 2 eleman var, biri müşteriyle ilgileniyor. Diğeri arkadaşıyla sanki normal bir müşteriymiş gibi arkadaşıyla sohbet ediyor. Bunun sonucunda 4-5 kişilik kuyruk oluştu. Çok kızdım ve bağırasım geldi. Başka bir örnek: Vatan Computer mağazasında elemanlar HDD'Yi yamuk takmış. Bunu forumda bir konuda gördüm. Demek istediğim bu mağazalar neden daha ilgili ve tecrübeli elemanlar almıyor? Bu neredeyse bütün mağazalarda aynı. Bundan yaklaşık 1 ay önce Bimeks'te adama USB 3.0 kablosunu sordum. İnanması zor gelebilir ama onun yerine ben buldum kabloyu.

Bu dediğin olayın anlamı şu; ne kadar az bilen personel olursa maaşı da o kadar düşük olur. Çünkü bilgili personel o maaşlara çalışmaz :) Bunu bizzat mağazaların şeflerinden, müdürlerinden biliyorum. Eee 10-12 sene bu işi yaptık ne mal olduklarını biliriz.

Arkadaşlar cihazı aldım. İsterseniz 1 hafta sonra incelemesini yapayım. Abisi ile arasında boyuttan başka çok fark olduğu söylenemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun öncelikle. S4 Mini'nin güzel bir kullanıcı incelemesine ihtiyacı var ! Toplumdaki -anlayan anlamayan- Çoğu insan bu modele soğuk yaklaşıyor. Mini alınmaz diyor. Bir inceleme iyi gider :D Tabi yapabileceksen...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı