En ucuz şekilde site yayımlamak

Yldr37

Hectopat
1 senelik .com domaini ve hosting lazım, Natro da 300 TL'ye buldum. Daha ucuzu var mıdır ya da bedava hosting kullansam ne kadar sağlıklı olur?
Not: Sophier üzerinden kıyafet satacağım bu sitede tanıtım amaçlı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedava domain kullanman kesinlikle sağlıklı değil. Bazı reg firmaları yeni kayıt olanlar için .com domaini ucuz fiyatlara satabiliyor. Yabancı domain firmalarına bakın. Hosting için de aynı durum geçerli, yeni kayıt olanlara ucuza satıyorlar. Shared Hosting planlarını inceleyin, ayrıca cPanel olmasına dikkat edin ki basitce Shopier'i kurabilin.

Bedava domain kullanman kesinlikle sağlıklı değil. Bazı reg firmaları yeni kayıt olanlar için .com domaini ucuz fiyatlara satabiliyor. Yabancı domain firmalarına bakın. Hosting için de aynı durum geçerli, yeni kayıt olanlara ucuza satıyorlar. Shared Hosting planlarını inceleyin, ayrıca cPanel olmasına dikkat edin ki basitce Shopier'i kurabilin.
Şu an en ucuz Natro'yu buldum 300 TL domain dahil daha ucuz yoktur galiba cPanel de var galiba bunu alacağım ama Free Web Hosting with PHP and MySQL bu bedava hostingi kullanırsam sıkıntı çıkar mı?

Şu an en ucuz Natro'yu buldum 300 TL domain dahil daha ucuz yoktur galiba cPanel de var galiba bunu alacağım ama Free Web Hosting with PHP and MySQL bu bedava hostingi kullanırsam sıkıntı çıkar mı?
Hocam 300TL'den ucuzu var, Google Domains bile 195TL'ye kayıt ettiriyor. Yeni kayıt olacağınız bir reg firmasından 50-60TL civarında .com bulabilirsiniz. Ben bedava hosting önermiyorum, önceden kullandığım zamanlarda sürekli kesintiye uğruyordu. En azından aylık 10-15TL civarında bir paylaşımlı hosting alın derim.

Geri
Yukarı