En ucuz Sharkoon Rush ER30 alınır mı?

Griffin0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kulaklığı internetten satın almayı düşünüyorum fakat fiyatları aşırı karışık, yani 190₺'ye de var 450₺'ye de. İşin saçma olan tarafı da sanırım bütün satıcılar aynı. Sizce güvenip en ucuzunu alayım mı, yoksa cihazlar tam aynı değil gibi bir durum mu var?

Screenshot_20210506_012340.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuzunu alın, hiçbir farkı yok. Sadece satıcı farklı sitelerde yüksek fiyattan satmaya çalışarak kar etmek istiyor. Satıcı güvenilir.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Kulaklığı tecrübelerinize dayanarak tavsiye eder misiniz?
Kafada biraz büyük duruyor yanlara doğru ama mikrofon kalitesi ve ses olarak gayet f/p bir cihaz, özellikle suni deri ve kumaş olarak iki ped bulunması çok iyi. Oyun için almadığımdan ses kalitesi olarak fazla bir beklentim yoktu fakat oyunlarda ses sanki az bi' derinden geliyor gibi, bu da sanırım cihazın biraz büyük olmasından kaynaklanıyor. Ben Hepsiburada'nın kampanyası ile 130₺'ye götürdüm, sen de bakabilirsin o taraflara tavsiye ederim yani.

Kafada biraz büyük duruyor yanlara doğru ama mikrofon kalitesi ve ses olarak gayet f/p bir cihaz, özellikle suni deri ve kumaş olarak iki ped bulunması çok iyi. Oyun için almadığımdan ses kalitesi olarak fazla bir beklentim yoktu fakat oyunlarda ses sanki az bi' derinden geliyor gibi, bu da sanırım cihazın biraz büyük olmasından kaynaklanıyor. Ben Hepsiburada'nın kampanyası ile 130₺'ye götürdüm, sen de bakabilirsin o taraflara tavsiye ederim yani.
190TL'ye gördüm de pedleri kulağı acıtmıyorsa almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı