En ucuz Uncharted 4 ve Lost Legacy'i nasıl oynanır?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, çocukluk zamanımda PS3'ümde Uncharted 1, 2 ve 3'ü bitirmiştim. Çok zevk alarak oynadığım oyun serilerinden oldu Uncharted, bendeki yeri apayrı. Kendimi bildim bileli Uncharted 4'ün hayalini kurarım, o gizlilik mekanikleri, o mekanlar. Bende nokta konulmayan bir cümle etkisi yaptı Uncharted, 2200G'm FidelityFX ile güzel bir performans veriyormuş onu fark ettim, en ucuz nasıl oynarım bu oyunu? 500 lira yazıyor, ben telefonumu 850'ye aldım:D

Bir şekilde bilgisayarımı sakata sokmadan o oyunu oynamam lazım, korsan oynamayacağım. Senelerdir korsan kullanmıyorum ama ucuz hesap, offline hesap gibi şeyler yok mudur? Bir çıkış yolu gösterin bana, çocukluğumdaki zevki tekrar alabilmenin heyecanı içimi adeta kasırıp kavuruyor.

Kabloyu çekerim hocam, ne olacak. Maksimum 15 saat falandır zaten hikayesi her bir oyunun.

Kabloyu çekerim derken? Hocam hesap olarak alırsanız onlarca kişi girer hesaba.

Kabloyu çekerim hocam, ne olacak. Maksimum 15 saat falandır zaten hikayesi her bir oyunun.

Dediğim gibi tek çareniz güvenilir bir korsan sitesinden korsan indirmek. Hep öyle yaptım malum fiyatlardan dolayı ben.

250 ₺ mâlesef ki çok fazla bir meblağ bana. Forumda paylaşımlı hesap yasak mı? Öneri istesem.
Korsan harici daha düşüğü olmaz gibi, şartlar böyle maalesef. (ya da bir arkadaşınızla 0 hesap açıp 125-125 alın, sıra sıra bitirin.)

Ucuz hesap/offline hesap da korsan zaten hocam. En uygunu indirimleri beklemek/bakiyeyi nakite çevirenlerden almak.
Onlar neden korsan oluyor hocam anlamadım

Daha önce Uncharted alıp oynamıştım Steam üzerinden. İkimizin de aktif olduğu saatler çakışmıyorsa aile paylaşımı açabilirim senin için. YKS'ye hazırlandığımdan arada bir akşam bir saat falan oyun açıyorum, çakışmamız da zor olur gibi.

Bunun için bir kere de olsa kendi bilgisayarımdan hesabına girmem lazım ama. Seni aile paylaşımına ekledikten sonra hesabından çıkış yaparım. Sonrasında kendi hesabının şifresini değiştirirsin. Güven açısından çekincen varsa aşağıda ikinci el kategorisi için bir ilanım var. Oradaki referanslarım belki yardımcı olur sana.

Normalde bu işlere hiç girmem, ilerisi için de girmeyi düşünmüyorum. Ama son cümleni okuyunca yapmak istedim. Uncharted 4 oynamak benim de çocukluk hayalimdi. :)

Arkadaş bir iyilik yapasımız tutuyor onda da konu sahibi ortada yok. @mr.esat bakacak mısın açtığın konuya?

Son düzenleme:
-
Daha önce Uncharted alıp oynamıştım Steam üzerinden. İkimizin de aktif olduğu saatler çakışmıyorsa aile paylaşımı açabilirim senin için. YKS'ye hazırlandığımdan arada bir akşam bir saat falan oyun açıyorum, çakışmamız da zor olur gibi.

Bunun için bir kere de olsa kendi bilgisayarımdan hesabına girmem lazım ama. Seni aile paylaşımına ekledikten sonra hesabından çıkış yaparım. Sonrasında kendi hesabının şifresini değiştirirsin. Güven açısından çekincen varsa aşağıda ikinci el kategorisi için bir ilanım var. Oradaki referanslarım belki yardımcı olur sana.

Normalde bu işlere hiç girmem, ilerisi için de girmeyi düşünmüyorum. Ama son cümleni okuyunca yapmak istedim. Uncharted 4 oynamak benim de çocukluk hayalimdi. :)

Arkadaş bir iyilik yapasımız tutuyor onda da konu sahibi ortada yok. @mr.esat bakacak mısın açtığın konuya?
Hocam ince düşünceniz için size çok teşekkûr ediyorum, aslında dün foruma da girdim ama mâlesef ki fark etmedim. Ben biraz takıntılı olduğum için ana hesabımı vermem mümkün değil, fakat yan hesabımı verirsem kabul ederseniz benim için olur. Zaten eğer kabul ederseniz aile paylaşımını, ben siz oyuna girecek olursanız hemen çıkarım. İçiniz rahat olsun o konuda. Discord'dan haberleşmek uygunsa hesabın bilgilerini atayım. Teşekkür ediyorum :)

Bu arada 12 misiniz 11 misiiniz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı