En ucuz Uncharted 4 ve Lost Legacy'i nasıl oynanır?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, çocukluk zamanımda PS3'ümde Uncharted 1, 2 ve 3'ü bitirmiştim. Çok zevk alarak oynadığım oyun serilerinden oldu Uncharted, bendeki yeri apayrı. Kendimi bildim bileli Uncharted 4'ün hayalini kurarım, o gizlilik mekanikleri, o mekanlar. Bende nokta konulmayan bir cümle etkisi yaptı Uncharted, 2200G'm FidelityFX ile güzel bir performans veriyormuş onu fark ettim, en ucuz nasıl oynarım bu oyunu? 500 lira yazıyor, ben telefonumu 850'ye aldım:D

Bir şekilde bilgisayarımı sakata sokmadan o oyunu oynamam lazım, korsan oynamayacağım. Senelerdir korsan kullanmıyorum ama ucuz hesap, offline hesap gibi şeyler yok mudur? Bir çıkış yolu gösterin bana, çocukluğumdaki zevki tekrar alabilmenin heyecanı içimi adeta kasırıp kavuruyor.

Hocam ince düşünceniz için size çok teşekkûr ediyorum, aslında dün foruma da girdim ama mâlesef ki fark etmedim. Ben biraz takıntılı olduğum için ana hesabımı vermem mümkün değil, fakat yan hesabımı verirsem kabul ederseniz benim için olur. Zaten eğer kabul ederseniz aile paylaşımını, ben siz oyuna girecek olursanız hemen çıkarım. İçiniz rahat olsun o konuda. Discord'dan haberleşmek uygunsa hesabın bilgilerini atayım. Teşekkür ediyorum :)
Rica ederim. İstediğin hesaba aile paylaşımı yapabilirim, o kısım aklında kalmasın. Discord benim için de uygun olur, paylaşabilirsin bilgilerini.
Bu arada 12 misiniz 11 misiiniz hocam?
12. sınıfım.

Rica ederim. İstediğin hesaba aile paylaşımı yapabilirim, o kısım aklında kalmasın. Discord benim için de uygun olur, paylaşabilirsin bilgilerini.

12. sınıfım.
Tekrar teşekkür ediyorum güzel insan, eğer ki sen dediğinde oyundan çıkmadığım gibi bir olay olursa direkt çıkart aile paylaşımından, buraya da yazdım. Pişman olmayacaksın söz, efendi efendi oynayıp kenara koyacağım. Yalnız hesap şifresi biraz absürt, dalga geçiyor diye düşünme :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar teşekkür ediyorum güzel insan, eğer ki sen dediğinde oyundan çıkmadığım gibi bir olay olursa direkt çıkart aile paylaşımından, buraya da yazdım. Pişman olmayacaksın söz, efendi efendi oynayıp kenara koyacağım. Yalnız hesap şifresi biraz absürt, dalga geçiyor diye düşünme :D
O kadar abartılacak bir şey yok. :) Zaten pek oyun oynamıyorum şu sıralar, istediğin gibi takılabilirsin. Şifreden bir şey olmaz, sen de benim ilk hesapların şifresi hakkında öyle şeyler düşünürdün. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı