En ucuz Xiaomi Redmi Note 8 Pro'yu nereden bulabilirim?

Kaçak :D
Şuanda en ucuz trendyolda satılıyor üstte bir arkadaş linkini paylaşmış. Sahibinden üzerinden de biraz daha uyguna disbirütör garantili satıldığını görmüştüm ama tavsiyem Türkiye garantili almanız. Diğer türlü ileriye dönük sorun yaşanma ihtimali var.
Facebookta gruplara bak, bir de cep ihale sayfasi var orda kayıtsız daha ucuz veriyorlar 1400 e gidiyor genelde, kaydı kendin yaparsın eski bı telefonun imeisini ativer.

babam alıcağı için 15 tatili hediyesi olarak,yani kaçak değil :)
Babana alacaksa 2000tl civarına kaçak mi 9 veya 9t pro aldır tavsiye ederim. 15 tatil dediğine göre öğrencisin, bu söylediğim telefonlarda sn855 var, 8 pro da iyi ama uzun vadede 9 serileri daha kaliteli performans verecektir. HA illa garantili diyorsan 8 pro ideal seçim, hayırlı olsun. Bir de Meizu note 16t /th göz at

meizu 16t/th güzel bir telefon ancak tam olarak kaç megapiksel kamera olduğunu anlayamadım.6 gb ram beni pubg mobilde taşır diye düşünüyorum.peki bu telefondaki işlemci nasıldır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı