Xiaomi Redmi Note 8 nereden alınmalı?

Hepsiburada Yapı Kredi'ye vade farksız 9 taksit yapıyor. Bu aralar ben de almayı düşünüyorum. Bu şekilde taksitle almak avantajlı olacak. Bu tarz avantajlar işinize yarıyorsa bunları da değerlendirebilirsiniz.

Genpa ve evofone xiaominin anlaşmalı firmaları
Xiaomi Türkiye resmi distribütörü Evofone'dur. Genpa ise yerel bir garanti şirketidir. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için dışardan gelen distribütörün getirmediği telefonlara garanti veriyor. Satışı kolaylaştırmak ve güvensizlik unsurunu ortadan kaldırmak için XTG kalıbını kullanıyorlar. Xiaomi'nin Genpayla anlaşması vs. yok.
Xiaomi Redmi Note 8 128GB Mavi Cep Telefonu - Xiaomi Türkiye Garantili | Kırılmaz Cam Hediyeli - incehesap.com

Evkur'dan vazgeçtim. Bura kafama yattı fakat garantide sorun çıkar mı distribütör garantisi var.
En güvenli garanti Evofone'a ait olan xiaomi cihazlar için şuan. Güvenle alabilirsin.

Xiaomi Türkiye resmi distribütörü Evofone'dur. Genpa ise yerel bir garanti şirketidir. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için dışardan gelen distribütörün getirmediği telefonlara garanti veriyor. Satışı kolaylaştırmak ve güvensizlik unsurunu ortadan kaldırmak için XTG kalıbını kullanıyorlar. Xiaomi'nin Genpayla anlaşması vs. yok.

En güvenli garanti Evofone'a ait olan xiaomi cihazlar için şuan. Güvenle alabilirsin.

Hepsiburada kendi sattığı ürünlerde garanti durumu nedir acaba?

Hepsiburada da Cepekspress(Şengüller AŞ) üzerinden Redmi 8 ve Redmi Note 8 olmak üzere aralıklarla iki telefon siparişi vermiştik kısa zaman önce. Sıfır jelatininde Türkiye garantili olarak elimize ulaştı fiyatlarda uygun. Tavsiye edebileceğim güvenilir bir satıcı kesinlikle.

Ama Hepsiburada, Trendyol vb. sitelerde merdiven altı veya sokak arası diye tabi edebileceğimiz ne idüğü belirsiz satıcılar da var satın almadan önce satıcı kimmiş neciymiş hakkında şikayetler var mı varsa ne ölçüde var araştırmak ona göre karar vermek gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı