En uygun F/P ISS hangisi?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 4B

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Netspeed kullanıyorum ama 86 liralık fatura 149 lira olunca yeter artık dedim. Değiştirmeyi düşünüyorum, en mantıklı ISS hangisi?
-
10-20-30 Mbps bile verse benim için sorun değil, uygun fiyatlı ve düşük pingli olsun, upload 4 Mbps ve üstü olsun.(mümkünse), bu şekilde önerebileceğiniz ISS ve paket var mı? Teşekkürler.

FB_IMG_1479233669476.jpg

Screenshot_20221028_015549.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet zaten Netspeed'den pahalı, Millenicom'a zam geliyor. Kod falan kullanmadınız mı? Ben 130 TL ödüyorum.

Ben de 17 gün öncesine kadar Netspeed kullanıcısıydım. 1 yıldan fazla kullandım çok da memnundum fakat fiyat politikası yüzünden ISS değiştirmeye karar verdim. Şuanda İnternet Kutusu Telekom firmasının 100/8 paketini 99₺'ye kullanıyorum. Şuan için çok memnunum isterseniz siz de bir araştırın, eğer kafanıza uyarsa referans kodumu verebilirim, böylece ikimiz de indirimli kullanmış oluruz.

Netspeed kullanıyorum ama 86 liralık fatura 149 lira olunca yeter artık dedim. Değiştirmeyi düşünüyorum, en mantıklı ISS hangisi?
-
10-20-30 Mbps bile verse benim için sorun değil, uygun fiyatlı ve düşük pingli olsun, upload 4 Mbps ve üstü olsun.(mümkünse), bu şekilde önerebileceğiniz ISS ve paket var mı? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1555602

Eki Görüntüle 1555603

İstediğin sağlayıcıya geç zammı firmalar isteğiyle yapmıyor Türk Telekom portlara zam koyuyor onlarda o zammı fiyatlara yansıtıyor o yüzden Türk Telekom altyapısı kullanan bütün sağlayıcılarda zam olacak.

Ben de 17 gün öncesine kadar Netspeed kullanıcısıydım. 1 yıldan fazla kullandım çok da memnundum fakat fiyat politikası yüzünden ISS değiştirmeye karar verdim. Şuanda İnternet Kutusu Telekom firmasının 100/8 paketini 99₺'ye kullanıyorum. Şuan için çok memnunum isterseniz siz de bir araştırın, eğer kafanıza uyarsa referans kodumu verebilirim, böylece ikimiz de indirimli kullanmış oluruz.
Bu mantıklıymış, birinci sıraya bunu koyabilirim. Altyapı zaten 35 mbps 'den yukarısını veremiyor, bu yüzden hız çok önemli değil, 99 lira iyimiş. 89 lira olan paket de benim işimi görür gibi, 10 lira önemli değil ancak altyapı desteklemedikten sonra bir mantığı yok.

TürkNet zaten Netspeed'den pahalı, Millenicom'a zam geliyor. Kod falan kullanmadınız mı? Ben 130 TL ödüyorum.
Valla hiç hatırlamıyorum, ne olursa olsun pahalı yani.

İstediğin sağlayıcıya geç zammı firmalar isteğiyle yapmıyor Türk Telekom portlara zam koyuyor onlarda o zammı fiyatlara yansıtıyor o yüzden Türk Telekom altyapısı kullanan bütün sağlayıcılarda zam olacak.
Hepsine gelecek evet, ben en uygun olanını bulmaya çalışıyorum. Fiber olsa hiç düşünmeden TürkNet 'e geçeceğim ama fiber olmadığı için TürkNet pahalı kalıyor.

Son düzenleme:
Kablonet. 100 mbps (7-12 arası 25) net yanında Üst paket tv (sinema vs. de var) 105 tl. TV olmadan da ucuz diğerlerinden.

Benim kampanya Haziran'da bitiyor. Birkaç ISS arayıp bilgi aldım. Fiyatlar çok acınası seviyeye çıkmış ve aralarında aman aman fark göremedim. Bilen hem fiyatı uygun hem hızı yüksek kampanyayı atsın forum da faydalansın.

Ben de 17 gün öncesine kadar Netspeed kullanıcısıydım. 1 yıldan fazla kullandım çok da memnundum fakat fiyat politikası yüzünden ISS değiştirmeye karar verdim. Şu anda internet kutusu Telekom firmasının 100/8 paketini 99₺'ye kullanıyorum. Şu an için çok memnunum isterseniz siz de bir araştırın, eğer kafanıza uyarsa referans kodumu verebilirim, böylece ikimiz de indirimli kullanmış oluruz.

Hocam Türk Telekom mu kullanıyorsunuz? Tam anlayamadım.

TurkNet zaten Netspeed'den pahalı, Millenicom'a zam geliyor. Kod falan kullanmadınız mı? Ben 130 TL ödüyorum.

Kendileri bir açıklama yaptılar mı? Bende Millenicom'a geçmeyi düşünüyordum.

Geri
Yukarı