En Uygun Fiyatlı İnternet Hangi Ülkede?

Türkiye 10 Mbps internet için ortalama 115₺ (15$) ödüyor diyor fakat bu fiyata, hatta daha düşüğüne 100 Mbps internet alınabiliyor. Pek de itibar edilecek araştırma değil bu.

Liechtenstein, en zengin ülkelerden biri. Normaldir orada ki internet fiyatının uygun olması. Şimdi bir takım troll gelir nüfusu bahane eder. Bunun popülasyon ile bir alakası yok. Ancak en hızlı internet ise Güney Kore'de var diye biliyorum. 10 GB'lık bir dosyayı iki dakika içerisinde indiriyorlar.

24 Mbps 31 TL ödüyorum yani 3.2$ Türk Telekom. Aslında paket 95 TL ama 3 komşuyla ortağız.
Türkiye 10 Mbps internet için ortalama 115₺ (15$) ödüyor diyor fakat bu fiyata, hatta daha düşüğüne 100 Mbps internet alınabiliyor. Pek de itibar edilecek araştırma değil bu.
Araştırmada şimdi kuru $=2.91'den almışsa asgari ücreti de 1500 TL'den almışsa doğru diyor aslında.

Son düzenleme:
Niye o internet paketlerine o parayı ödüyorsunuz? Superonline beni de yolmaya çalıştı hemen iptal edip VDSL pakete geçtim 35mbps / 76TL ( Normalde 65). Geçiş sürecimi burada paylaştım inceleyebilirsiniz.

Niye o internet paketlerine o parayı ödüyorsunuz? Superonline beni de yolmaya çalıştı hemen iptal edip VDSL pakete geçtim 35mbps / 76TL ( Normalde 65). Geçiş sürecimi burada paylaştım inceleyebilirsiniz.

Basit bir şeymiş gibi herkesin ağzında. Neden kullanıyorsun, neden ödüyorsunuz vesaire. Seçenek var mı? Benim burada Türk Telekom dışında başka bir şey yok. Olsa bir dakika bile durmam.

Geri
Yukarı