En uygun laptoplar

Herkese merhaba, bugün sizlere ülke şartlarında alınacak en uygun laptopları göstereceğim hazırsanız geçelim.
Celeron laptoplar.
Celeron işlemciler Intel'in ürettiği bir işlemci türüdür kullanım amacı yoktur :D uzak durulması gereken bir işlemcidir en basit CS:GO'yu bile oynatamaz ama almak isteyenler Word PowerPoint sunumu veya eğer öğretmenseniz öğrencilerinize sınav hazırlayabileceğiniz laptop türüdür N4020 ve sonraki versiyonları Windows 11'i destekler tabii TPM chipseti varsa.
AMD Athlon laptoplar.
AMD laptoplar alınacak en uygun ucuz laptoplardır fakat AMD laptop alırken e serisini pek önermem u serisi almak daha iyidir ders film dizi YouTube internette gezinme ara sıra eğlenmek için CS:GO Valorant oynatabilecek laptoptur Celeron işlemcili laptoplarda yapabileceğiniz işlevlerin aynısını bu bilgisayardada yapabilirsiniz tek sorunu Athlon işlemcili laptopa Windows 11 kurulsa bile laptop çok kasar fakat alınca pişman olmayacağınız laptoptur.
Bir de Celeron ve Athlon harici Pentium ve Pentium Gold ile Ryzen laptoplar var Pentium laptoplarda aynı Celeron'lar gibidir tek farkı daha performanslı olmasıdır ve kardeşi Gold var Gold'lar ise normal pentiuma göre bir tık daha performanslıdır. Bunun yanı sıra Ryzen laptoplar alınacak en güçlü sizi üzmeyecek oyun ders gibi işlerinizi tamamlayacak laptoplardır.
Evet piyasada Intel ve AMD işlemci harici başka laptoplar da var ama Windows işletim sistemi yok bunun adı chromebook.

chromebook-vs-windows-pc.jpg

Şimdiki konumuz chromebook.

Chromebook Android bileşenleri kullanan ChromeOS kullanan laptoptur kullanıım amacı aynı tabletler gibi ama laptopumsu tablet fakat şöyle bir durum var chromebooklarda donma kasma gibi problemler binde bir oranla ortaya çıkar. Film dizi ders işleri için üretilen bilgisayardır uygulama kurmak için Play Store var fakat her chromebooklarda Play Store yok yine de oyun oynamak isterseniz GeForce NOW kullanabilirsiniz eğer evinizdeki internet iyiyse aşağıya örnek bir chromebook resmi koydum inceleyebilirsiniz.

Benim seçimim AMD laptoplardan yana çünkü iş oyun ders gibi işlerinizi karşılayan en uygun laptoptur peki senin tercihin hangisinden yana.

Senin seçimin hangisinden yana?

Son düzenleme:
Herkese merhaba, bugün sizlere ülke şartlarında alınacak en uygun laptopları göstereceğim hazırsanız geçelim.

Celeron laptoplar.
Celeron işlemciler Intel'in ürettiği bir işlemci türüdür kullanım amacı yoktur :D uzak durulması gereken bir işlemcidir en basit CS:GO'yu bile oynatamaz ama almak isteyenler Word PowerPoint sunumu veya eğer öğretmenseniz öğrencilerinize sınav hazırlayabileceğiniz laptop türüdür N4020 ve sonraki versiyonları Windows 11'i destekler tabii TPM chipseti varsa.

AMD Athlon laptoplar.
AMD laptoplar alınacak en uygun ucuz laptoplardır ders film dizi YouTube internette gezinme ara sıra eğlenmek için CS:GO Valorant oynatabilecek laptoptur Celeron işlemcili laptoplarda yapabileceğiniz işlevlerin aynısını bu bilgisayardada yapabilirsiniz tek sorunu Athlon işlemcilili laptopa Windows 11 kurulsa bile laptop çok kasar fakat alınca pişman olmayacağınız laptoptur.

Bir de Celeron ve Athlon harici Pentium ile Ryzen laptoplar var Pentium laptoplarda aynı Celeron'lar gibidir tek farkı daha performnslı olmasıdır bir de bunu yanı sıra Ryzen laptoplar alınacak en güçlü sizi üzmeyecek oyun ders gibi işlerinizi tamalayacak laptoplardır.

Evet piyasada Intel ve AMD işlemci harici başka laptoplarda var ama Windows işletim sistemi yok bunun adı chromebook.Eki Görüntüle 1478573

Chromebook Android bileşenleri kullanan ChromeOS kullanan laptoptur kullanıım amacı aynı tabletler gibi ama laptopumsu tablet fakat şöyle bir durum var chromebooklarda donma kasma gibi problemler binde bir oranla ortaya çıkar. Film dizi ders işleri için üretilen bilgisayardır uygulama kurmak için Play Store var fakat her chromebooklarda Play Store yok yine de oyun oynamak isterseniz GeForce NOW kullanabilirsiniz eğer evinizdeki internet iyiyse aşağıya örnek bir chromebook resmi koydum inceleyebilirsiniz.

Benim seçimim AMD laptoplardan yana çünkü iş oyun ders gibi işlerinizi karşılayan en uygun laptoptur peki senin tercihin hangisinden yana.

Amerika'ya gitmeyi planlıyoruz sonraki yıl dizi film falan izlerim ara sıra da oyun oynarım diye laptop lazımdı teşekkürler.

Celeron laptoplar.

AMD Athlon laptoplar.
AMD laptoplar alınacak en uygun ucuz laptoplardır ders film dizi YouTube internette gezinme ara sıra eğlenmek için CS:GO Valorant oynatabilecek laptoptur Celeron işlemcili laptoplarda yapabileceğiniz işlevlerin aynısını bu bilgisayardada yapabilirsiniz tek sorunu Athlon işlemcilili laptopa Windows 11 kurulsa bile laptop çok kasar fakat alınca pişman olmayacağınız laptoptur.

Bir de Celeron ve Athlon harici Pentium ile Ryzen laptoplar var Pentium laptoplarda aynı Celeron'lar gibidir tek farkı daha performanslı olmasıdır bir de bunu yanı sıra Ryzen laptoplar alınacak en güçlü sizi üzmeyecek oyun ders gibi işlerinizi tamalayacak laptoplardır.

Evet piyasada Intel ve AMD işlemci harici başka laptoplar da var ama Windows işletim sistemi yok bunun adı chromebook.Eki Görüntüle 1478573

Hocam ucuz laptoplara Intel pentium Gold u eklemeyi unutmuşsunuz.

Hocam ucuz laptoplara Intel Pentium Gold'u eklemeyi unutmuşsunuz.

Tek bir çatı altında yapmak istemiştim. Zaten Pentium yazmıştım ama ekleyim hemen.

Amerika'ya gitmeyi planlıyoruz sonraki yıl dizi film falan izlerim ara sıra da oyun oynarım diye laptop lazımdı teşekkürler.

Teşekkür ederim konuda da yazdığım gibi AMD laptoplarda e serisi (Athlon 3020e) işlemcilerinden uzak durun bu CPU aynı Celeron gibidir. Bu arada yardımım dokunduysa rica ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı