En yakın arkadaşımın yaptığı karaktersizlik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke hayatı herkes böyle ufak kötü tecrübelerle tatsa. Bu sana ders olsun, arkadaş seçerken dikkatli ol, herkese samimiyet gitmez.

1 yıllık arkadaş en yakın arkadaş olamaz.
15 yıllık arkadaş da olsa, en yakın arkadaş samimiyeti herkese verilmez :) Biliyor olabilirsin ama yine de yazmakta fayda var.

Seni büyük bir şekilde değil de birkaç önemsiz şey için dolandırdığı için mutlu olmalısın. Onun karaktersiz bir insan olduğunu anlarken daha büyük şeyler kaybedebilirdin. Bence hayatından kötü birini çıkardın ve mutlu olup hayatına devam etmelisin.

Bu tür insanlardan o kadar çok nefret ediyorum ki anlatamam ama ne yazık ki hayatta her anımızda böyle karaktersizler çıkıyor. Bi arkadaşımın eşyası bende kalıcak ya da bana ödünç vericek olabilicek en kısa sürede teslim ederim küs olsam bile ederim çünkü o eşya bana ait değil rahat kullanamam. En yakın arkadaşımdan 5 lira borç alsam bile diğer gün ilk görüşümde parayı veririm unutmamak için. Yapıcak bir şeyin yok senin adına üzüldüm umarım hayatında bu tür insanlar pek çıkmaz. Geçmiş olsun.

Annesinin veya babasının numarasını biliyorsan durumu anlatmak için arayabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı