En yakın arkadaşımın sevdiği kızdan hoşlanıyorum

Fallen God

Hectopat
Ben ve 2 arkadaşım sürekli beraber takılırız. Arkadaşlarımdan birinin sevdiği bir kız var ve o kızdan hoşlanıyorum ve aynı zamanda bir diğer arkadaşım da söylemese de o da hoşlandığını belli ediyor. Onun dışında o kızın benden hoşlandığını düşünüyorum, esprilerime, şakalarıma çoğunlukla güler ve benimle sohbet edip bana bazen yardım eder. Ama ondan hoşlanmak istemesem de onun kişiliğini seviyorum. Ne yapmalıyım her şey çok karışık?

Bu işin sonu hayra çıkmaz, kendini kızdan uzaklaştır. Aşk kadar güçlü bir şey değilse hislerini kontrol edebilirsin. Üstelik birinin şakalarına ve esprilerine gülmesi senden hoşlandığını kesin olarak göstermez. Eğer birinin şakasına gülmemiz ve ona yardım etmemiz hoşlanmak sayılsaydı onlarca erkekten ve kızdan hoşlanmam gerekirdi.

Bu işin sonu hayra çıkmaz, kendini kızdan uzaklaştır. Aşk kadar güçlü bir şey değilse hislerini kontrol edebilirsin. Üstelik birinin şakalarına ve esprilerine gülmesi senden hoşlandığını kesin olarak göstermez. Eğer birinin şakasına gülmemiz ve ona yardım etmemiz hoşlanmak sayılsaydı onlarca erkekten ve kızdan hoşlanmam gerekirdi.

Bahsettiğim o tarz bir şey değil dile dökemiyorum sen anladın işte.

Manitası değil, eski sevgilisi değil. Yardır gitsin, kim tutar be seni 😀?

Eğde arkadaşımla aramın bozulmasını istemiyorum ki.

Geri
Yukarı