En yakın arkadaşın sevgili yapması

Enes2222

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, size şimdi bu sıralar yaşadığım bir durumdan bahsedeceğim. Şu an 11.sınıfım liseye başladığımdan beri aynı okuldayım. Şimdi öncelikle ben kıskanç bir tip değilimdir arkadaşlarımdan birisi sevgili yaparsa bu durum beni rahatsız etmez, hatta arkadaşım adına çok sevinirim. Hatta arkadaşım için toplanıp parkta pasta bile kestiğimizi biliyorum. Benim çok yakın bir arkadaşım vardı. Şimdi olay şöyle bir tane kız var, sevgilisi de X kişisi var ve bu X kişisiyle benim arkadaşım tanışıyor. Arkadaşım vesilesiyle ben de X kişisiyle tanıştım ondan sonra işte beraber bilgisayardan oyun oynamaya başladık ve X kişisinin kız arkadaşı da bizimle oynuyordu.

4 kişi takılıyorduk. Bir süre sonra sebebini bilmiyordum kız bizimle oynamaya gelmemeye başladı. Kaldık 3 kişi sonra da bir baktım bu kız benim yakın arkadaşımla oynamaya başlamış ve arkadan arkadan konuyu bayağı bir ilerletmişler. Ben bunu daha yeni öğrendim ve arkadaşıma karşı aşırı fazla soğudum soğuma sebebimse bana biraz garip geliyor kız ayrıldıktan 1 ay sonra flörtleşmeye başlamaları bana fırsatçılık gibi geliyor. Kendisi artık mesaj yazsam bakmıyor bir yere gittiğimiz zaman elinden telefon düşmüyor. Benim de kız arkadaşım olduğu zaman böyle bir şey hiç yaşamamıştım. He bu arada kız başka bir şehirde onu da söyleyeyim size. Sizce ben mi çok fazla takıyorum yoksa siz dışarıdan bir gözle baktığınız zaman ben haklı mıyım?

Sağ olun hocam sanırım öyle yapacağım. Durum insana çok koyuyor çünkü.

Siz merak etmeyin kızda onu kullanıyor. İhtiyacı kalmadığında onu da bırakacak. Böyle bir senaryo yaşandığında arkadaşınızın yanında olmayın ki bir kız uğruna sizi satmamayı düştüğünde ise sadece dostlarının onu kaldıracağını kavrayabilir.(nereden bildiğimi sormayın :(( )

Yeni konular

Geri
Yukarı