En yeni yönetmeliğe göre okulda küpe yasak mı?

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, eski okulumda küpeye mesela a hocası bir şey demiyor ama b hocası diyordu. Çok garip bir sistem vardı.

Şu an yeni bir okula geçtim ve beni uyardı müdür takmamam için bende tamam dedim ve o günden beri hiç takmadım. Ondan sonra ben okul dışında takıyorum küpeyi o yüzden kulağımdaydı, o gün kan vermiştim bu cuma oldu bu olay. Küpeyi çıkarmayı unutmuşum kapıdan girdiğim gibi babam beni bıraktı ve kapıdan girdim küpeyi gördüğü gibi aldı hoca dedim hocam tam çıkaracaktım gerçekten dedim falan yok dedi aldı ve gitti. Kurallarda küpe yasağı bulunuyor mu? Bilen biri varsa ve beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Mânevi değeri varsa tabii ki de gidip alın. Hoca'da bir şey demez zaten ailenizi görünce.
Bir forumda daha gördüm aynı şeyi, okulumuzda cidden kulağında en az 4 delik olan bi arkadaş var bende tanıyorum kendisini kaç kez beraberdik müdürle yanından geçtik ona hiçbirşey demedi şu ana dek belki demiştir ama her gördüğünde demiyor. Bana direkt kafayı takmış ve ben kötü bir öğrenci boş boş konuşan bir öğrenci de değilim ki ayrıca okulda da yeniyim. Müdürde bu sene gelmiş zaten. Anlayamadım gitti bu olayı yani..

Bir forumda daha gördüm aynı şeyi, okulumuzda cidden kulağında en az 4 delik olan bi arkadaş var bende tanıyorum kendisini kaç kez beraberdik müdürle yanından geçtik ona hiçbirşey demedi şu ana dek belki demiştir ama her gördüğünde demiyor. Bana direkt kafayı takmış ve ben kötü bir öğrenci boş boş konuşan bir öğrenci de değilim ki ayrıca okulda da yeniyim. Müdürde bu sene gelmiş zaten. Anlayamadım gitti bu olayı yani..
Bazı müdürler ve hocalar (%99'luk kısım) nefret dolu oluyorlar her b*ka kızıyorlar.

Geri
Yukarı