En yetenekli rapçi kimdir?

En yetenekli rapçi

• Ceza

Oy: 39 37,1%
  • Sagopa Kajmer

Oy: 33 31,4%
  • Norm Ender

Oy: 8 7,6%
  • Hidra

Oy: 10 9,5%
  • Joker

Oy: 9 8,6%
  • Allame

Oy: 3 2,9%
  • Ati242

Oy: 1 1,0%
  • Uzi212

Oy: 0 0,0%
  • Modd

Oy: 0 0,0%
  • Vio

Oy: 2 1,9%

• Oy verenlerin toplamı
    105
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rap zaten jokerin ellerindeydi norm un ellerinde degil.
Jokerin esamesi okunmuyordu ne jokeri mekanın sahibinden sonra rap yükseldi.
Çağ açıp çağ kapatmak mı? :D Parası bitince rap yapan biri için fazla iddialı övgüler. Söyle bakalım neden senelerdir Norm piyasada yoktu? Neden Gazapizm, Ais Ezhel, Eypio gibi isimler Rap'ı popüler kültürle tanıştırınca birden dönüverdi? Şu dudağı nemlendirilmiş adamı savunuyorsunuz ya. İnanılmaz. :D
Ne parası bitmesi adamın bir çok ilde konseri vardı zaten yeni şarkı yapmayınca parası bitmiş mi oluyor ceza açlıktan sürünüyo senin mantığına göre cahil cühela konuşuyorsunuz.

Bu üstadların devri geçti bence ya.Bence Hidra,Joker ve biraz da Ceza üstad.Liste dışında ise AlamutHarameyn.
Sırf mesajına kahkaha attım diye işsiz gibi 3 tane yorumuma kahkaha tepkisi atman gerçekten senin seviyeni gösterir. "Devri geçti..." demene güldüm diğerlerine katılıyorum.

Jokerin esamesi okunmuyordu ne jokeri mekanın sahibinden sonra rap yükseldi.

Ne parası bitmesi adamın birçok ilde konseri vardı zaten yeni şarkı yapmayınca parası bitmiş mi oluyor ceza açlıktan sürünüyor senin mantığına göre cahil cühela konuşuyorsunuz.

Jokzilla P4 dinlesene bir :D.

Sırf mesajına kahkaha attım diye işsiz gibi 3 tane yorumuma kahkaha tepkisi atman gerçekten senin seviyeni gösterir. "Devri geçti..." demene güldüm diğerlerine katılıyorum.
Katılıyorsan,beğeni atabilirdin.Bende senin yorumlarına güldüm ve kahkaha emojisi attım.Bence bir sıkıntı yok.Seviyeyle de alakası yok.Tatsızlık çıkarma.

Jokzilla pardon Joker en iyisi listeden bence. Belki gençlik dönemim 10 sene önce olsa Ceza derdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı