En yüksek FPS veren ekran kartı hangisi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@MasterofTechnology mesajı editlemedim. Moderatör çağırıp mesaj düzenleme geçmişimi göz atabilirsiniz. İzin veriyorum. Ayrıca R9 295X2 güncel bir kart değil AMD cephesinde R9 Fury X daha performanslı olacaktır. Burada gelip benim mesajımı baltalamaya çalışmayın. Yanlış bilgilerinizi öne sürerek sizi bertaraf ederim. Şu anda olduğu gibi.
Hocam yanlışınız var. Titan x'i geçer, güncelliğini bilemem ama zaten AMD tarafındada hızlı driver güncellemeleri oldu.
2.si ; Fury zaten onu geçemez. Aynı fiyat segmentinde bile değil. Onu geçerse bu kart ileride çıkacak olan Fury x2 olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@MEHMET TATLI Titan X ile karşılaştırma yapmadım. Fakat AMD cephesinde R9 Fury X daha güncel bir kart.
Hocam mimari güncelliği vardır ancak sonuca bakmak lazım. 295X2 fury'i alır FPS'te. Dediğim gibi fury x2 çıkınca bakacaz tekrar.

Şuan en fazla fps veren ekran kartı R9 295X2'dir tartışmasız. Çift Gpu barındırır bünyesinde. Tek Gpu'da Titan X. Tabi ileride Pascal ve Polaris mimarilerinin göreceğiz. Elbette bunlardan daha güçlü ekran kartları çıkacaktır.

Güncellik her şey değil, güncel değil diye performansı az olacak değil, saçma sapan yorum yapmayın. R9 295X2, Fury X'den daha performanslı bir kart. İkisi arasından güncel diye Fury X önerilmez. Ayrıca konuyu açan kişi en çok FPS veren kart demiş, Nvidia fanboylukları yine ortalığı karıştırmak için 4X Titan SLİ diyorsunuz. Şuan piyasadaki en güçlü kart kabullenseniz de kabullenmeseniz de R9 295X2'dir.

Hocam 2 tane r9 295x2 alıp crosfire yapıcam.

@abdulkadir genciz bişey soracam acaba da bir tanesi neyinize yetmiyor ?
Bir tanıdığımda var ve 4K çözünürlükte en ağır oyunlarda bile 50-60 FPS aldığını söylemekte ve İ5 4690k kullanmakta yani trol desem olmayacak hem işlemcinizim yeterli veri hattı ve anakartınızda ikinci bir slot varmı bunlar desteklemekte mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı