En zorlandığınız GTA görevi neydi?

Tüm gta serileri içinde ne çok hangi görevde zorlandınız. Bence tren kovalama ve inşaata bomba yerleştirme görevleri çok basitti gereksiz abartıldığını düşünüyorum. Tren görevini 1. denemede, inşaat görevini 2. denemede geçtim zamanında. Bana kalırsa Gta San Andreas'taki "Freefall"(Serbest düşüş) adlı görev. Çok zordu 40-50 denemede geçtim.
Eki Görüntüle 1570552
Tre motorla yakalama görevi, mini helikopter ile tank ilerlettiğimiz görev,free fall

Araba zıplatma görevi vardı. Onda çok zorlanmıştım.
O görev aslında aşırı kolaydı. Yukarı aşağı numpad kontrolleri ters olduğu için yapılamıyordu sadece. Mesela 8 normalde klavyenin yukarısında ama bastığınız zaman arabayı aşağı yönlendiriyor. Yönler tersti yani. Bunun dışında bir zorluğu yoktu o görevin.

Tüm GTA serileri içinde ne çok hangi görevde zorlandınız. Bence tren kovalama ve inşaata bomba yerleştirme görevleri çok basitti gereksiz abartıldığını düşünüyorum. Tren görevini 1. denemede, inşaat görevini 2. denemede geçtim zamanında. Bana kalırsa GTA San Andreas'taki "freefall"(serbest düşüş) adlı görev. Çok zordu 40-50 denemede geçtim.
Eki Görüntüle 1570552

Garip gelebilir fakat lowrider görevinde çok zorlanmıştım, klavyenin numara yazma bölümü ile kontrol edeceğimizi ilk oynadığımda bilmiyordum 2 gün uğraşıp, YouTube'dan öğrenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı