En zorlandığınız GTA görevi neydi?

Sende de ne sabır varmış😄ben çoktan oyunu silmiştim.
Bitirdiğim dönemde arkadaşlarıma "gta san bitirdim" diye hava atıyordum bitirdim demek istemesem pes ederdim sanırım :D.

Toreno'nun ilk görevi olan Monster görevinde çok zorlanmıştım. Yok arkadaş araba yerinde durmuyor benzin deposuna falan çarpıyorum araç ters dönüyor vs. onun haricinde Zero abimizin görevlerinde gerçekten hiç zorlanmadan geçmiştim. Hâlâ kolay o ayrı bir şey. 2 dakika sonra edit: N. O. E görevini 2 kez denemiştim birde yay-ka boom boom da orta derece.Veya ben çok iyi oynuyorum bilmiyorum. Oyunun en kolay görevinde zorlanan tek kişi olabilirim .(
Hocam kişiye göre değişiyor zorluk ya. Trenle araba kovalama görevini hiç zorlanmadan tekte geçtim bende aslında herkes zorlanmıştı o görevde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kadının her görevi sıkıntılıydı. Sniper görevide zordu bana kalırsa.

Sadece GTA:SA'yı oynadım. Onda da en zorlandığım görev Freefall'du sanırım.

Tüm GTA serileri içinde ne çok hangi görevde zorlandınız. Bence tren kovalama ve inşaata bomba yerleştirme görevleri çok basitti gereksiz abartıldığını düşünüyorum. Tren görevini 1. denemede, inşaat görevini 2. denemede geçtim zamanında. Bana kalırsa GTA San Andreas'taki "freefall"(serbest düşüş) adlı görev. Çok zordu 40-50 denemede geçtim.
Eki Görüntüle 1570552

Çocukken bu soruya helikopter derdim ama ben GTA Vice City ile başladım GTA'ya City ile bitiridim.
O yüzden helikopter görevi.

Yeni konular

Geri
Yukarı