Sürprizbozan En zorlandığınız oyun bölümleri nelerdir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Valkyrie queen acayip zordu. Diğer valkürlerin tüm saldırı taktiklerini kopyalamıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[/SPOILER
Bende oynuyorum GoW ama başlardayım daha yeni Alfeheim'den dönüp dağa geldim orada bıraktım.

Prince of Persia 2: The Warrior Within
Son boss - Dahaka

Rayman 2: The Great Escape
Bütün bomba sürme bölümleri. O küçük rokete yön vermek tam bir kabustu. İnince oh çekiyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Crash Bandicoot 1 (PS1)
En zor Crash oyunuydu. Daha kötüsü save sistemleri çok uyduruktu. Hiç bitirmek nasip olmadı. Yeni çıkana sistemi yenileyince bakarım.

Hades
Erebus Geçitleri: Bu geçitler zaten debufflanmış karakterimizi bir odaya atıyor ve bu odada etrafın düşmanlarla kaplı. Kaçacak bolca yer var ama bir detay var. 1 kere bile darbe almayacaksın. Aksi halde Hades sana "Al bunu" diye el hareketi yapıyor :D

Warframe
Çoğu Spy ve speedrun bölümleri. Çoğu zaman yolumu kaybedip yeniden başlamam gerekiyor ve çok sinir bozuyor.

Pathologic serisi ve Fear and Hunger
Tüm oyun.

Eskisi gibi kol kırdıran çok oyun yapmıyorlar. Modern "zor" oyunların çoğu sadece hype. Herkes DOOM gibi hızlı oynanan oyunlar yapmaya cesaret edemiyor çünkü eskiden oyunlar sadece belli bir kesim oyuncu topluluğuna yapılırken şimdi demografi "gamerlar" değil, herkes oldu. Herkesin oynayabilmesi için mekanikleri basit yapmaları gerek. Şimdi bir takım kült oyunları var eskiden kalma ve gerçek oyunculardan oluşan bir takım stüdyolar var gerçekten oynamaya değer zorlukta oyunlar yapan.

Monster Hunter World'ün Iceborne DLCsinin gerçek son bossu Fatalis'de zorlandığım kadar hiçbir şeyde zorlanmadım ben oyun dünyasında. Souls oyunlarını yalayıp yutmuş biri olarak söylüyorum bunu. Ha sonra 100 kez kestim kendisini ve hayatımda en sevdiğim bosslardan biri oldu ismimden anlayabilirsiniz bunu :D

Geri
Yukarı