Oyun tarihinin en balon oyunları nelerdir?

Bannerlord balon mu?

Rdr2 kadar balon olamaz. Sadece leyleleley yeter oyunun galaksideki en iyi oyun olmasına.
rdr 2 'Ye laf ettirmem.
Galaksinin en iyi oyunu olduğu doğru bannerlordu bir kaç kez arkadaşlarım da oynadım o kadar da güzel değil.
-Tomb Raider: Underworld ve Murdered: Soul Suspect, indirimde önersemde aslında gerçekten kötü oyunlar.
Tomb Raider Kötü mü ?
Anlamadın galiba oyunu.

Cyberpunk 2077.
1639417103768.png
1639417129931.png

Hocam "Balon" kelimesini "Beklentilerin altında kalmış" olarak adlandırırsak haklısınız ama Çöp vs. diye ele alınacak olursa bu puanı almış oyuna kesinlikle balon denemez.
İlk çıktığında daha düşüktü ama.

Merhaba arkadaşlar. Daha önceden son 10 yılda en çok eleştirilen oyunlar ile ilgili bir konu açmıştım. Fakat bu konu tüm oyun tarihinin en balon oyunları ile ilgili.

Merhaba arkadaşlar. Daha önceden son 10 yılda en çok eleştirilen oyunlar ile ilgili bir konu açmıştım. Fakat bu konu tüm oyun tarihinin en balon oyunları ile ilgili.

Daikatana.

RDR 2'ye laf ettirmem.
Galaksinin en iyi oyunu olduğu doğru Bannerlord'u birkaç kez arkadaşlarım da oynadım o kadar da güzel değil.

Tomb Raider kötü mü?
Anlamadın galiba oyunu.

Evet, eğer dikkatli bir şekilde oynarsan Legend gibi bir oyundan sonra çıkması onu daha da kötü yapıyor. 2 kez bitirdim, Tomb Raider fanı oladak söyleyebilirim ki Tomb Raider: Underworld kötü bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı