Hayatınızda oynadığınız en kötü oyunlar nelerdir?

God of war (yenileri)
Horizon forbidden west
Shadow of war
Batman arkham serisi
Dark souls
Wildlands
Far cry 5
Resident evil serisinin tüm oyunları
Control
Mad max

Hiçbirini bitirmedim aralarında en fazla god of war a sabrettim sanırım 4 saat dayanabildim

Bu yazdığım oyunları üst üste oynarsanız oyun oynamaktan nefret edersiniz bana öyle oldu
İçim daraldı hocam oyunları okuyunca.

God of war (yenileri)
Horizon forbidden west
Shadow of war
Batman arkham serisi
Dark souls
Wildlands
Far cry 5
Resident evil serisinin tüm oyunları
Control
Mad max

Hiçbirini bitirmedim aralarında en fazla god of war a sabrettim sanırım 4 saat dayanabildim

Bu yazdığım oyunları üst üste oynarsanız oyun oynamaktan nefret edersiniz bana öyle oldu
Dark Souls oyunundan neden zevk almadınız? En sevdiğim oyun serilerindendir ondan soruyorum.

Dark Souls oyunundan neden zevk almadınız? En sevdiğim oyun serilerindendir ondan soruyorum.
Ben kahır oyunu sevmiyorum hocam level atlaması dert boss geçmesi dert god mode açıp geçiyim desen bu sefer harita çok kötü ve objektifi bulamıyorsun oyun en ufak şekilde bilgilendirme yapmıyor bende onu kaldırıcak kafa ve zaman yok

Call of Duty 1 (hayatımda oynadığım en kötü oyun olabilir. Çünkü can barı var ve hızlı boşalıyor. Bu da beni delirtiyor.)
Tricky towers (çok çocuksu)

1. Sacred 3
2. Torchlight 3
3. Diablo 3 ve Diablo 4

(Sağmamak lazımmış)

Öncelikle belirteyim yazdığım oyunların hiçbirinin (CoD Advanced Warfare dışında) kötü olduğunu düşünmüyorum. Bana hitap etmediler sadece.

1- GTA IV: Çoğu GTA severin en sevdiği GTA oyunudur ama ben hiç sevmiyorum. Özellikle fizik motoru beni bezdiriyor oynarken. Tamam, gerçekçi bir fizik motoru olabilir ama şahsen GTA'dan gerçekçilik beklemiyorum. Optimizasyon sorunları olsun, fizik motoru olsun, karanlık atmosferi olsun benim hiç hoşuma gitmemişti. Herkes hikayesi en iyi GTA oyunu diyor ama bu saydığım sebeplerden hikayesine odaklanamadım, o yüzden bir şey diyemeyeceğim.

2- Far Cry 3: Bu da çoğu Far Cry oyuncusu için en iyi Far Cry oyunudur ama beni içine çekemedi. Çok bitirmeyi, sevmeyi denedim ama olmadı. Oyunu bitirmediğim için de pek yorum yapamayacağım.

3- Call of Duty: Advanced warfare: Yılın belli dönemlerinde modern savaş oyunu oynamak istiyor canım. Bunun üzerine MW serisi ve MoH (2010-Warfighter) oynarım. Geçen yıl yine canım istedi bunları bitirdim bir de fütüristik temada bir CoD oynayayım dedim. Baş kötü rolünde Kevin Spacey olması ve exo suit mantığı hoşuma gittiği için bu oyunu seçtim. Keşke seçmeseymişim. Optimizasyonu leş gibiydi (oyunu korsan oynadığımı belirteyim, optimizasyon sorununun bundan kaynaklanma ihtimali yüksek.) Heleki bazı ara sahnelerde FPS o kadar yerleri gördü ki ara sahneyi izlemek için YouTube'dan açıp bakmak zorunda kaldım. Uzun lafın kısası Dost Kayaoğlu'nun bu oyun hakkındaki düşünceleri 3 aşağı 5 yukarı benimkiyle aynı.

4- Assassin's Creed: Origins: Bu oyunu mısır mitolojisi ve antik mısır için almıştım. Etrafta gezinmek, piramitlerde dolaşmak falan tam istediğim gibiydi aslında. Fakat sürekli yan görev yapmaya mecbur bırakması ve yan görevlerin sunum kalitesinin düşük olması oyundan soğumamdaki en büyük etken. Far Cry 3'te olduğu gibi bunu da çok bitirmeye çalıştım ama ana hikayesi de aynı şekilde beni pek içine çekemedi. O yüzden bunu da bitiremedim.

Kısaca şu an aklıma gelen oyunlar ve bırakmam, sevmememdeki en büyük etkenler bunlar.

Battle Royale PUBG
FPS Zula
Sandbox Roblox
Hikayeli Black Ops 2
Yarış Forza 4 + Most Wanted 2

Son düzenleme:

Geri
Yukarı