Encard nasıl?

Sitenlerinde bunun hakkında bilgi olması gerekiyor. 3-4 faturaya otomatik ödeme talimatı verdikten sonra geçerli oluyordu. Sadece Netflix ve Spotify'a otomatik ödeme talimatı vermek yetmiyordu.
Peki banka hesabı olarak doğru bir seçenek mi yoksa daha iyisi var mı? En azından hesabım olur.

Peki banka hesabı olarak doğru bir seçenek mi yoksa daha iyisi var mı? En azından hesabım olur.
Güncellediğim yorumuma tekrardan bir göz atın. Sorunuza gelecek olursam, neredeyse her bankada hesabım var. Alt tarafı bildiğimiz para yatır, çek hesapları. Çok fazla bir şey beklememek gerek. Ama aralarında en avantajlısı Encard gibi duruyor. EFT türü işlemlerde kesintileri olmaması bakımından ve ara sıra yaptıkları kampanyalardan.

Banka hesabı olarak tavsiye ederim normal bir banka hesabı gibi sadece şubeleri yok. Finansbank alt yapısında bir sistem genellikle online kısımda dönüyor her şey. ATM'lerden de 7000 TL'ye kadar nakit çekim vardı yanılmıyorsam, limit yüksek yani. Onun dışında normal bankalar hesap işletim ücreti adı altında 6 ayda bir 50 TL civarı para kesiyorlar bunda hiç biri yok ücretsiz havale, EFT de cabası. Bir seneyi aşkın kullanıyorum, gayet memnunum.

Kampanya anlamında tamamen bitmiş bir bankadır. Düz harcama için alacaksan iyi. Alt tarafı Netflix indirimi için 2 tane fatura talimatı istiyor yılbaşı vereyim dedim 5 gün geç ödedi faturayı günlerdir onunla uğraşmıştım. İşi yokuşa sürüyorlar maalesef fatura talimatı ver diyerek.

Havale ve EFT dışında pek kullanışlı değil. Cep telefonu bankamatikten güncellenince milyon tane hata verip güncellemeyen bir banka olmuş. Kenarda durmalık bir kart kısaca.

Ana banka olarak İş Bankası ve Akbank tavsiye ederim. Kamapanyalar konusunda çok iyiler ve müşteri hizmetleri mükemmel.

Geri
Yukarı