EndeavourOS'a NVIDIA driverlarını kurma

O siteyi kullanmaniza gerek yok. EndeavourOS gelistiricileri EndeavourOS uzerinde kolayca kapali kaynak NVIDIA surucusu kurabilmek icin ozel script gelistirmisler.

Terminalde "nvidia-inst" komutunu calistirarak kolayca kurulum yapabilirsin.

Ayrica belirtmem gerek halihazirda bu scriptin yuklu gelip gelmedigini hatirlayamadim, eger yuklu degilse "sudo pacman -S nvidia-inst" yazarak yukleyebilirsin.

Son düzenleme:
O siteyi kullanmaniza gerek yok. EndeavourOS gelistiricileri EndeavourOS uzerinde kolayca NVIDIA surucusu kurabilmek icin ozel script gelistirdiler.

Terminalde "nvidia-inst" komutunu calistirarak kolayca kurulum yapabilirsin.

Ayrica belirtmem gerek halihazirda bu scriptin yuklu gelip gelmedigini hatirlayamadim, eger yuklu degilse "sudo pacman -S nvidia-inst" yazarak yukleyebilirsin.
Senin Başşaklarına kurban be.

O siteyi kullanmaniza gerek yok. EndeavourOS gelistiricileri EndeavourOS uzerinde kolayca kapali kaynak NVIDIA surucusu kurabilmek icin ozel script gelistirmisler.

Terminalde "NVIDIA-inst" komutunu calistirarak kolayca kurulum yapabilirsin.

Ayrica belirtmem gerek halihazirda bu scriptin yuklu gelip gelmedigini hatirlayamadim, eger yuklu degilse "sudo pacman -s NVIDIA-inst" yazarak yukleyebilirsin.

Fedora için nasıl yapacağız? Ben genelde sürücü güncellemezdim stabil olması için ama artık şart oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı