Ender 3 V2 alınır mı?

Awlers

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 1 ay içinde 3D yazıcı alacağım yazıcı olarak da ender 3 V2 alma yönündeyim. Sizce ilk defa kullanmak için 4 bin civarı bir miktar verilmeli mi ya da ender 3 V2 fiyatına daha iyi bir 3D yazıcı varsa önerilerinizi bekliyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baskı kalitesi iyi, fanları sesli, bir miktar yatırım yapılınca rafine hale geliyor. Bence stock hali biraz eksik.

4000 lira verir miyim? Vermem ama ben 2200 civarına aldığım için böyle diyorum. Tekrar oraya dönmesi için doların düşmesi lazım. Düşer mi? 🤣

İkinci eli de görece yüksek olduğu için V2 yerine ikinci el sessiz anakartlı Ender 3 Pro bulursan ona da yönelebilirsin.

Baskı kalitesi iyi, fanları sesli, bir miktar yatırım yapılınca rafine hale geliyor. Bence stock hali biraz eksik.

4000 lira verir miyim? Vermem ama ben 2200 civarına aldığım için böyle diyorum. Tekrar oraya dönmesi için doların düşmesi lazım. Düşer mi? 🤣

İkinci eli de görece yüksek olduğu için V2 yerine ikinci el sessiz anakartlı ender 3 Pro bulursan ona da yönelebilirsin.

Zamanında 1600'e alacakken babam pahalı diye ucuzlayınca alalım demişti keşke o zaman alsaymışım 2. el ender 3 Pro alamam bizimkiler 2. ele sıcak bakmıyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı