Ender Neo 3 baskı yapmıyor

Olmaması normal. Creality'nin sitesinden indirmen gerek ama orada da senin indirdiklerin var şu anda. Eski versiyon numarasını hatırlıyor musun? SD kartı formatlayıp yükleme yaptığın iki dosyayı teker teker yükle, ikisi birden aynı anda kartta olmasın. Eskiden ender 3 v2'lerde dosya ismi bir kez kullanılınca bir daha kullanımda işe yaramıyordu, yani dosya isimlerini değiştirmekte fayda var. Bu arada aldığın yer de destek verir bu tip durumlarda.

Şöyle yapalım, sdcardı formatla, pena yerine bilinen bir kalibrasyon küpü ya da 3dbenchy dene.
Ürünle gelen curayı çok kurcaladıysan netten son sürümü indirip ender 3 Neo profilini yükleyip de deneyebilirsin.

@quarest sendeki stock Firmware'li ise versiyon numarası nedir?

Direkt fotoğraf atayım, hardware anakart software Firmware sürümü normalde 2.0.8 olarak gelmişti makine 2.0.8. 58'e güncelledim ben.

Son iki Firmware'yi aynı anda sdkarta mı taktın? Bir de makine ayarlarından hakkında kısmına gel oradaki hardware sürümüne göre en son sürüm Firmware'yi indir.

Bak şimdi, SD carda bilgisayar üzerinden sağ tıkla biçimlendir de herhangi bir ayara elleme daha sonra en son sürüm ender 3 Neo Firmware'sini indir, RAR'ı aç içinde beyaz görünen bir dosya ve txt var. O beyaz görünen dosyayı SD Card'ın içine at daha sonra SD Card'ı makine kapalıyken makineye tak daha sonra makineyi aç 1 2 dk sürebilir Update işlemi bu kadar. @Siyah martının dediği isim olayını bilmiyorum extra olarak prusa slicer yükleyip ender 3 Neo profilini seçmeni öneririm.

Dosya Ekleri

• 16912452110716336809438515507029.jpg
    16912452110716336809438515507029.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı